wtorek, 15 maja 2018 10:09

Slugfest 15 już w czerwcu. Znamy walkę wieczoru!

 

Już na początku czerwca w trzemeszeńskiej hali sportowej odbędzie się piętnasta edycja gali Slugfest. Dziś poznaliśmy też nazwiska zawodników, którzy zmierzą się w głównym starciu.

Po gali w Murowanej Goślinie, organizatorzy imprezy nie odpoczywali ani chwili. Dzięki temu kolejna gala od razu zaczęła nabierać kształtów, a obecnie ogłoszony został najważniejszy pojedynek imprezy, która odbędzie się 8 czerwca w Trzemesznie. W tym pojedynku zmierza się Jurand Lisiecki (Strefa Sztuk Walki Mogilno/MMA WItkowo) i Tomasz Makowski (Arrachion Iława).

Jurand jest jednym z najbardziej kojarzonych z naszą organizacją zawodników. Pochodzący z Mogilna w zawodowej karierze jest niepokonany, z dotychczasowymi dwoma wygranymi na koncie. To nie będzie jego pierwsza walka wieczoru, gdyż poprzednią zremisował po heroicznym boju z Kamilem Lamprychtem. Walka, która była nominowana do tytułu Walki Roku 2017 w plebiscycie Heraklesów jest dowodem na to, że ten zawodnik koniecznie musi pojawić się w głównym starciu raz jeszcze.

Tomasz Makowski też nie jest zawodnikiem nieznanym kibicom Slugfestu. Jego sportowe umiejętności można było podziwiać podczas naszej „dwunastki”, w Wągrowcu. Tam przez trzy rundy, konsekwentnie budował przewagę nad Krzysztofem Mendlewskim. Było to jego pierwsze, zawodowe zwycięstwo, które rozbudziło apetyt na kolejne.

Bilety na Slugfest 15 w Trzemesznie pojawią się w sprzedaży jeszcze w tym tygodniu.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane