poniedziałek, 16 kwietnia 2018 09:04

Pracowity weekend karateków Inochi Gniezno

  mn
Pracowity weekend karateków Inochi Gniezno zdjęcie nadesłane

W minioną sobotę zawodnicy Klubu Karate Inochi Gniezno spędzili bardzo aktywnie uczestnicząc w dwóch imprezach sportowych. 

Młodsi zawodnicy startowali w V Ogólnopolskich Zawodach Karate WKF Rokietnica Cup. Ponad 300 zawodników z 30 Klubów rywalizowało o najlepsze lokaty. Trzynastoosobowa ekipa gnieźnieńskiego klubu wywalczyła łącznie 15 medali indywidualnych i 2 drużynowe. Ponadto najlepszą zawodniczką zawodów Rokietnica Cup okazała się przedstawicielka Inochi Gniezno Jolanta Woźniak, która wywalczyła tego dnia złoto w kata indywidualnie, złoto w fantomie indywidualnie oraz srebro w kata drużynowym. 

Pozostałe wyniki prezentują się następująco:
Cieślińska Barbara - srebro - kata ind., brąz - kata drużynowe,
Dworacka Zuzanna - srebro fantom
Gbur Zuzanna: brąz - kata ind., brąz - fantom ind., brąz - kata drużynowe,
Kaszyńska Alicja - srebro - kata ind., brąz - fantom ind., srebro - kata drużynowe,
Krysztofiak Oliwier - srebro kihon
Mazur Kacper - srebro kihon
Mazur Ludwik - srebro kihon
Nawrot Maria - brąz kata ind., srebro - kata drużynowe,
Staniszewska Hanna - brąz kata ind., srebro - fantom ind., brąz - kata drużynowe,
Wąsowicz Sandra - brąz kihon
Kacper Majchrzak i Hubert Wiśniewski uplasowali się poza podium.

Starsi zawodnicy Klubu: Arkadiusz Kwaśniewski i Bernadetta Kuleczka tego dnia startowali natomiast w XIII zawodach karate Copernicus Cup w Toruniu. Bernadetta zdobyła złoto w kata indywidualnym w swojej kategorii wiekowej, a walcząc ze starszymi rywalkami wywalczyła brązowy medal. Arkadiusz walcząc w kumite indywidualnym zdobył tego dnia dwa srebrne medale (jeden w swojej kategorii wiekowej i wagowej oraz drugi, walcząc ze starszymi i cięższymi rywalami).

Wielkie brawa dla wszystkich zawodników!

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane