Jesteś tutaj:Sport Kijkowe Trzemeszno na marszu w Gąsawie
poniedziałek, 12 marca 2018 08:41

Kijkowe Trzemeszno na marszu w Gąsawie

  mn
Kijkowe Trzemeszno na marszu w Gąsawie zdjęcie nadesłane

W sobotę 10 marca w malowniczo położonych lasach oćwieckich niedaleko Gąsawy odbył się II Bieg i Marsz Nordic Walking im. Zygmunta Góralskiego na dystansie 10 km. Rozegrano także zawody nordic walking na odcinku 5 km oraz bieg na 1963 metry.

Głównym organizatorem imprezy był Klub Sportowy „Sokół” Gąsawa oraz Stowarzyszenie Miłośników Przyrody „Wierzba” przy współpracy z Zespołem Szkół Niepublicznych w Gąsawie, Nadleśnictwem Gołąbki, Stowarzyszeniem Sympatyków Gąsawy i OSP Gąsawa.

Wśród startujących w marszu nordic walking znalazły się osoby reprezentujące „Kijkowe Trzemeszno”. Trzemesznianki zaliczyły kolejny dobry start. Agnieszka Kędzierska zajęła drugie miejsce wśród kobiet. Na trzecim stopniu podium stanęła Kamila Kolberg. Angelika Płachcińska okazała się najlepsza w swojej kategorii wiekowej. Gminę godnie reprezentowały także – Małgorzata Szczudlik, Marzena Stankowska i Magdalena Sosnowska. W marszu z kijkami wystartowało 71 osób, w tym 43 kobiety. W uzyskaniu lepszych rezultatów przeszkadzało błoto, zalegające na leśnych ścieżkach.

  • Agnieszka Kędzierska – 33:25
  • Kamila Kolberg – 33:43
  • Angelika Płachcińska – 33:44
  • Małgorzata Szczudlik – 36:37
  • Marzena Stankowska – 37:38
  • Magdalena Sosnowska – 38:14

Szczegółowe wyniki dostępne na www.maratonczykpomiarczasu.pl/wyniki 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane