Jesteś tutaj:Sport Karolina K. przyłapana na tworzeniu grupy
środa, 14 lutego 2018 14:12

Karolina K. przyłapana na tworzeniu grupy

  Artykuł sponsorowany
Karolina K. przyłapana na tworzeniu grupy zdjęcie nadesłane

W same Walentynki, 14 lutego 2018, została zatrzymana Karolina K. i Magdalena E., które podejrzane są o tworzenie grupy zorganizowanej.

Chwilę po godzinie 8:00 Karolina K. oraz Magdalena T. zostały wyprowadzone z Klubu Sportowego Dynamic Strong Gniezno przy ul. Kaszarskiej 3 i doprowadzone na przesłuchanie. Na początku obie Panie zaprzeczały, aby brały udział w procederze tworzenia grupy. Po kilku godzinach złamały się i przyznały!

Zdemaskowane kobiety to Karolina Koszela oraz Magdalena Tymczewska-Engler, które tworzą 10-cio osobową elitarną, grupę do jednego z najprawdopodobniej najbardziej wymagających w Polsce programów treningowo-dietetycznych pod nazwą #ELIMINATE. 8-tygodniowy program, który pozwoli odmienić Twoje życie w bardzo szybki i bezpieczny sposób pod okiem wielokrotnej mistrzyni Polski i Europy oraz doświadczonej dietetyczki.

Nasze służby odkryły również, że Panie werbują nowych członków poprzez stronę internetową www.eliminate.pl oraz na Facebooku http://fb.me/programeliminate/

Program #ELIMINATE rusza 12 marca 2018 roku. Tylko 10 miejsc!

Źródło: www.eliminate.pl

Czytany 17441 razy

1 komentarz

  • Link do komentarza Gnieźnienianka środa, 14 lutego 2018 14:34 napisane przez Gnieźnienianka

    Już się wystraszyłam :D Karolina pomagasz tak wielu osobom! Podziwiam Cię kobieto za te wszystkie osiągnięcia sportowe!!!! Powodzenia

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane