poniedziałek, 12 lutego 2018 07:44

Wielkopolska Liga Karate we Wrześni

  mn
Wielkopolska Liga Karate we Wrześni zdjęcie nadesłane

Przed kilkoma dniami odbyła się Wielkopolska Liga Karate Września 2018, w której wzięło udział w sumie 130 zawodników z kilkunastu sekcji oraz klubów z Wielkopolski.

Na Lidze nie zabrakło zawodników trenujących w Sekcji Karate Witkowo oraz zawodników z Sekcji Karate Czerniejewo. Sekcje Karate Witkowo reprezentowało ośmiu zawodników osiągając sukcesy: Fabian Lipiński zdobył dwa srebrne medale w konkurencjach kata białe pasy oraz Kihon. Eliza Kupaj zdobyła dwa brązowe medale w konkurecji kata białe pasy i torze przeszkód. Rafał Kupaj również dwa brązy w kata białe pasy oraz w kihonie.

Łukasz Narolski  zdobył brązowy medal w torze przeszkód. Tuż za podium znaleźli się: Agata Wędkowska, Bartosz Wędkowski, Wiktor Narolski oraz Marcin Narolski.

Sekcję Karate Czerniejewo pięć zawodniczek: Lena Zakrzewska zdobyła złoty medal w konkurencji tor przeszkód oraz Rita Naskręt brąz w konkurencji tor przeszkód. Tuż za podium uplasowały się: Alicja Maćkowiak, Weronika Jóźwiak, Paula Zakrzewska.

Zawodników do turnieju przygotował trener Mateusz Mizera. Zawodnikom gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane

Wybory 2018 Kujawski