poniedziałek, 12 lutego 2018 07:44

Wielkopolska Liga Karate we Wrześni

  mn
Wielkopolska Liga Karate we Wrześni zdjęcie nadesłane

Przed kilkoma dniami odbyła się Wielkopolska Liga Karate Września 2018, w której wzięło udział w sumie 130 zawodników z kilkunastu sekcji oraz klubów z Wielkopolski.

Na Lidze nie zabrakło zawodników trenujących w Sekcji Karate Witkowo oraz zawodników z Sekcji Karate Czerniejewo. Sekcje Karate Witkowo reprezentowało ośmiu zawodników osiągając sukcesy: Fabian Lipiński zdobył dwa srebrne medale w konkurencjach kata białe pasy oraz Kihon. Eliza Kupaj zdobyła dwa brązowe medale w konkurecji kata białe pasy i torze przeszkód. Rafał Kupaj również dwa brązy w kata białe pasy oraz w kihonie.

Łukasz Narolski  zdobył brązowy medal w torze przeszkód. Tuż za podium znaleźli się: Agata Wędkowska, Bartosz Wędkowski, Wiktor Narolski oraz Marcin Narolski.

Sekcję Karate Czerniejewo pięć zawodniczek: Lena Zakrzewska zdobyła złoty medal w konkurencji tor przeszkód oraz Rita Naskręt brąz w konkurencji tor przeszkód. Tuż za podium uplasowały się: Alicja Maćkowiak, Weronika Jóźwiak, Paula Zakrzewska.

Zawodników do turnieju przygotował trener Mateusz Mizera. Zawodnikom gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane