środa, 06 grudnia 2017 15:52

Młodzi gnieźnianie z certyfikatami pływackimi

 
Młodzi gnieźnianie z certyfikatami pływackimi fot. Rafał Wichniewicz

Setka uczestników kursów nauki pływania, które odbywały się na gnieźnieńskim basenie, odebrała certyfikaty poświadczające swój udział.

Po raz kolejny liczna grupa uczniów ze szkół podstawowych znajdujących się na terenie Grodu Lecha, uczestniczyła w kursach pływackich organizowanych w Gnieźnieńskim Ośrodku Sportu i Rekreacji. Pod bacznym okiem nauczycieli, nabywali oni zdolności poruszania się w wodzie przy wykorzystaniu pomocy naukowych oraz własnych mięśni.

W środowe popołudnie wraz z rodzicami, młodzi uczestnicy tej nauki odebrali swoje certyfikaty, które wręczył im prezydent Tomasz Budasz wraz z przedstawicielami GOSiR oraz trenerami nauki pływania - 105 uczniów, poza zaświadczeniem o ukończeniu kursu, otrzymało także czepki pływackie oraz karnety na sześć godzin darmowego korzystania z basenu.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane