Jesteś tutaj:Sport Mikołajkowy Mecz Charytatywny: Spółdzielcy kontra Żużlowcy GTM Start
czwartek, 07 grudnia 2017 10:19

Mikołajkowy Mecz Charytatywny: Spółdzielcy kontra Żużlowcy GTM Start

  mn
Mikołajkowy Mecz Charytatywny: Spółdzielcy kontra Żużlowcy GTM Start zdjęcie nadesłane

Kierując się potrzebą serca, spółdzielczość gnieźnieńska tj. Bank Spółdzielczy w Gnieźnie oraz "SPOŁEM" PSS, tradycyjnie co roku organizuje imprezę sportową pod hasłem: Mikołajkowy Mecz Charytatywny w piłce halowej. W szóstej edycji meczu Drużyna Spółdzielców zagra z Drużyną Żużlowców GTM Start. 

Sportowej rywalizacji i dobrej zabawie towarzyszy także misja wspierania instytucji działających na rzecz osób potrzebujących. Beneficjentem wsparcia w tegorocznej edycji jest Powiatowe Stowarzyszenie Na Rzecz Pomocy Osobom Bezdomnym i Integracji Społecznej w Gnieźnie DOM.

Impreza odbędzie się w sobotę 9 grudnia 2017 r. w godzinach 16:00 – 19:00 w hali Szkoły Podstawowej nr 2 w Gnieźnie przy ul. Łubieńskiego 7.

Dodatkową atrakcją imprezy będą m.in. mecz pokazowy dzieciaków ze szkółki Mieszko Gniezno, prezentacje taneczne dzieci z Centrum Hajdasz, konkurs z atrakcyjnymi nagrodami dla publiczności oraz kiermasz stroików świątecznych zaprzyjaźnionych Warsztatów Terapii Zajęciowej z Gniezna.

Wszystkie osoby, które chciałyby wesprzeć akcję, mogą to zrobić poprzez:

1. Przelew na konto
77 9065 0006 9998 0005 5109 5111 
Bank Spółdzielczy w Gnieźnie
 z dopiskiem: Mecz Charytatywny VI edycja

2. Zbiórka do puszek podczas meczu
Już dziś zapraszamy do kibicowania obu drużynom i przyłączenia się do naszej inicjatywy.

 

1 komentarz

  • Link do komentarza spółdzielca piątek, 01 grudnia 2017 07:17 napisane przez spółdzielca

    BRAWOOO !!! Wspaniała akcja na rzecz tych najbiedniejszych zimą !! A Gnieźnieńską Spółdzielnię Mieszkaniową w liczbie 15 000 członków zapraszamy na trybuny. Pan Kujawa i Klejborowski też są zaproszeni !!! W tym temacie nie warto brać przykładu z Budasza i Grobelnego , którzy Stowarzyszenie pomocy osobom bezdomnym "D O M" zawsze traktowali i traktują z pogard...........

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane