środa, 15 listopada 2017 08:48

Kolejna Nocna Zadyszka już w sobotę

 
Kolejna Nocna Zadyszka już w sobotę zdjęcie nadesłane

Do dziś trwają zapisy na kolejną edycję Nocnej Zadyszki - biegowej imprezy charytatywnej, która odbędzie się w najbliższą sobotę nad Jeziorem Jelonek.

W tych zawodach wyniki sportowe schodzą na drugi plan, a liczy się przede wszystkim pozytywna energia i dobra zabawa, a także szczytny cel. Biegacze biorący udział w zawodach pokonają dystans 5 lub 10 km dla dwóch gnieźnianek, które chorują na mukowiscydozę – Oli i Jagody! Całość wpisowego do udziału w Nocnej Zadyszce idzie na cel charytatywny. Uczestniczący w biegu zaproszeni są do rozświetlenia siebie na trasie za pomocą latarek, lampek czy odblasków. 

Do tej chwili swoje uczestnictwo potwierdziło około 200 uczestników. Zapisy na Nocną Zadyszkę, która odbędzie się 18 listopada, trwają do środy 15 listopada na stronie nocnazadyszka.pl

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane