wtorek, 14 listopada 2017 19:08

Kontrakty zawodników na kolejny sezon już podpisane

  GTM Start
Kontrakty zawodników na kolejny sezon już podpisane archiwum redakcji

14 listopada był ostatnim dniem dwutygodniowego okresu transferowego. Teraz znamy już całą kadrę Car Gwarant Start Gniezno, który pojawi się na torze I ligi w 2018 roku.

Jak informuje strona klubowa Startu Gniezno, dwuletnie umowy na występy w barwach GTM podpisał Mirosław Jabłoński, Marcin Nowak, Adrian Gała, Oliver Berntzon, Eduard Krcmar. Na trzy lata z klubem związał się Damian Stalkowski, a roczny kontrakt podpisał Norbert Krakowiak. Jest to ta sama siódemka zawodników, którą mogliśmy oglądać w trakcie finałowego spotkania ze Speed Car Motor Lublin kilka tygodni temu.

Do tej grupy dołącza na dwa lata Maksymilian Bogdanowicz oraz na rok umowy podpisał Jurica Pavlic oraz Kim Nilsson. Umowę parafowała Weronika Burlaga, siedemnastolatka z okolic Śremu, która chce rozwijać swoje umiejętności na owalnym torze, a jej marzeniem są występy w oficjalnych zawodach. Drugim z adeptów szkółki żużlowej GTM Start jest Szymon Szwacher, który pozytywnie zdał egzamin na motocyklu o pojemności 250 cm3 i będzie szykował się do egzaminu na sprzęcie o pojemności 500 cm3. 

We wtorek 14 listopada do kadry dołączył na zasadzie kontraktu warszawskiego Filip Hjelmland ze Szwedcji. W nadchodzącym sezonie Krzysztof Jabłoński zdecydował się reprezentować Falubaz Zielona Góra, Kevin Fajfer pozostanie w barwach Naturalnej Medycyny PSŻ Poznań, a Patryk Fajfer zdecydował się na pierwszoligowy klub w Pile.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane