Jesteś tutaj:Sport Mieszko Gniezno zmienia oblicze
środa, 11 października 2017 18:59

Mieszko Gniezno zmienia oblicze

  Artykuł sponsorowany

MKS Mieszko Gniezno ma nowy herb i stronę WWW. Autorem nowej szaty graficznej jest Studio Grafiki i Reklamy LIBER MEDIA z Gniezna. Zarząd klubu zapowiada, że to nie koniec zmian nad odświeżeniem wizerunku "Mieszka". 

Nowy herb nawiązuje do tradycyjnego „M” w okręgu, jednak znacznie je odświeża. Cechuje go minimalizm, prostota i monochromatyczność. - Zależało nam, by nowy herb był nowoczesną kontynuacją starego herbu, jednak by był zgodny z najnowszymi trendami designu. Chciałem nadać mu wizualną lekkość - mówi Dawid Liberkowski, grafik komputerowy i założyciel LIBER MEDIA.

 

W sieci można zobaczyć również nową stronę internetową klubu www.mieszkogniezno.eu wykonaną przez studio LIBER MEDIA www.libermedia.pl, a na słupach w całym mieście zawisły nowe plakaty zapraszające na mecze. Zdaniem Prezesa Macieja Ciesielskiego klub obecnie znajduje się w fazie intensywnej rozbudowy: - Stawiamy na ciągły rozwój, coraz lepszych zawodników, kadrę i metody szkoleniowe, czego efekty widoczne są na meczach zarówno seniorów, jak i grup młodzieżowych. Chcemy, by nasz Klub nie tylko na boisku prezentował się profesjonalnie.

Na stronie można również zapoznać się z historią klubu, barwnie opisaną przez Romualda Jastrzębskiego, zobaczyć archiwalne fotografie oraz przeczytać książkę PDF pt. "Od klasy międzypowiatowej do III LIGI. 40 lat Klubu Sportowego MIESZKO GNIEZNO".

 

Prezes podkreśla, że w planach ma jeszcze wiele do zrobienia, a nowy herb to dopiero początek. - Będziemy stawiać nacisk na promocję Akademii Mieszko Gniezno, bo zaszczepianie miłości do sportu w dzieciach i młodzieży uważamy za naszą najważniejszą misję. Zależy nam również na ciągłym ulepszanie komunikacji z naszymi kibicami - mówi Maciej Ciesielski. 

Studio Grafiki i Reklamy LIBER MEDIA to nowo powstała agencja reklamowa w Gnieźnie, mieszcząca się na ul. Dąbrówki 29,  tuż przy Rynku.  Specjalizuje się w tworzeniu stron WWW i sklepów internetowych, folderów, ulotek, banerów etc. Projektuje logo i systemy identyfikacji wizualnej firm. 

www.libermedia.pl

8 komentarzy

 • Link do komentarza ks. Bogdan wtorek, 17 października 2017 15:03 napisane przez ks. Bogdan

  Szanowni Państwo,
  To niesłychane pan Waldemar Batheran to legenda środowiska niewiele osób go pewnie już pamięta. Człowiek, który zapisał się w historii regionu, miasta i klubu. Szanowna Redakcja myślę, że warto byłoby zorganizować spotkanie z tym Wielkim "Zapomnianym" Człowiekiem. Dziadek opowiadał mi jak angażował się on w działalność OŚWIATOWO - pozytywistyczną w naszym regionie. Czapki z głów przed panem Waldemarem. Życzę zdrowia. Ks. Bogdan

 • Link do komentarza Waldemar Batheran piątek, 13 października 2017 09:33 napisane przez Waldemar Batheran

  Szanowny Panie Kopniak,
  Mam ponad 90 lat, jestem z klubem od samego początku, od maleńkości. Logo jest takie jakie jest, a było takie jakie było ono. Ważna jest gra w piłkę, żeby dobrze grali i wygrywali. Pozdrawiam wszystkich kibiców i Was, którzy piszecie komentarze (internautów - ludzi przed komputerami).

 • Link do komentarza kopniak czwartek, 12 października 2017 10:27 napisane przez kopniak

  Poprzednie logo pasowało idealnie do lat 90. To teraz ma przynajmniej fason tak jak wiele nowoczesnych klubów. Krytykują jedynie maniacy okręgówki, dla których najlepiej byłoby chyba nie wychodzić poza wielkopolską tabelę

 • Link do komentarza Jacek czwartek, 12 października 2017 09:18 napisane przez Jacek

  Zdzisław masz rację. Tamto logo to było coś, a to przypomina znaczek batmana. Jestem zbulwersowany. Kocham ten klub, oddałbym za niego życie. To wielki cios dla Pierwszej Stolicy POlski.

 • Link do komentarza realista czwartek, 12 października 2017 07:12 napisane przez realista

  MYDLENIE OCZU !!! A grają jak grali, nie przynosząc miastu Gnieznu żadneego splendoru . A - tacy sobie TRAMPKARZE

 • Link do komentarza Zdzisław środa, 11 października 2017 14:20 napisane przez Zdzisław

  Po co zmiana loga? Pod koniec czerwca został ufundowany sztandar klubowy ze starym logo, a za dwa tygodnie zmiana... Uważam, że stary był ładniejszy. Kolejna niezrozumiała decyzja władz klubu.

 • Link do komentarza Roman Kluska piątek, 06 października 2017 10:38 napisane przez Roman Kluska

  Piękne logo!

 • Link do komentarza Lokalna piątek, 06 października 2017 08:59 napisane przez Lokalna

  Bardzo dobrze zaprojektowany herb, bez jarmacznego przesytu. .strona www przejrzysta i nowoczesna. .w Gnieźnie ostatnio czuć powiem świeżości. .oby tak dalej!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane