wtorek, 12 września 2017 18:33

„Kibicuj na trybunach” – trwa przedsprzedaż biletów na finał

  mn
„Kibicuj na trybunach” – trwa przedsprzedaż biletów na finał zdjęcie nadesłane

Od poniedziałku trwa przedsprzedaż biletów na finał 2. Ligi Żużlowej. Wejściówki są do nabycia w promocyjnych cenach. W najbliższą niedzielę drużyna HAWA Start Gniezno podejmie na własnym obiekcie Speed Car Motor Lublin.

W pierwszym spotkaniu tych dwóch zespołów górą byli lublinianie – u siebie wygrali 50:40. Zwycięzca dwumeczu zapewni sobie bezpośredni awans do pierwszej ligi, pokonany walczyć będzie w barażach z siódmą drużyną I ligi – Stalą Rzeszów.

Promocyjne ceny biletów wstępu przedstawiają się następująco:
– sektor AB – normalny 25 zł, ulgowy 18 zł
– sektor C – normalny 20 zł, ulgowy 15 zł
– młodzieżowy, sektor AB i C – 5 zł
– trybuna – 40 zł

Wejściówki do piątku 15 września nabyć można w poniższych punktach:
– Sekretariat GTM Start – Gniezno, ul. Wrzesińska 27-29, w godzinach 10.00-16.00
– Kino Helios, ul. Pałucka 2, Galeria Gniezno (kasa)
– Sklep Pitbike KXD, ul. Poznańska 103 (naprzeciw stacji ORLEN), Gniezno – poniedziałek-piatek 9-17
– Restauracja POPULARNA – Rynek, Kłecko, godziny 11-20
– Solarium BEST – Września, ul. Kościuszki 55, poniedziałek-piątek 12-20
– Firma Zegarmistrzowsko-Jubilerska – Trzemeszno, ul. 22 Stycznia 11

Tradycyjnie przedsprzedaż trwa również on-line – w tym celu należy odwiedzić witrynę http://bilety.startgniezno.com. Zakupiony w ten sposób bilet przyjdzie w formie QR Kodu na skrzynkę e-mail klienta – w momencie wejścia na obiekt wystarczy okazać kod QR na ekranie smartfona. Nie ma potrzeby wydruku.

Przypominamy, że na rundę finałową nie obowiązują karnety. Ich właściciele również mogą zakupić bilety według cen w przedsprzedaży do 15 września. W dniu meczu obowiązują dla wszystkich ceny wyższe, wskazane poniżej. Każdy uczestnik imprezy powinien posiadać bilet. Nie ma wstępu bezpłatnego dla dzieci. Do dzieci do 12 roku życia włącznie obowiązują bilety młodzieżowe – duża ich ilość znalazła się w darmowej dystrybucji. Uczniowie szkół podstawowych wchodzą na stadion tylko z ważną legitymacją. Wstęp na bilety ulgowe dla uczniów i studentów do 26 roku życia (z ważną legitymacją). Ulga przysługuje również seniorom powyżej 65 lat oraz kobietom.

Ceny biletów na mecz finałowy obowiązujące w kasach w dniu 17 września będą wyższe:
– sektor AB – normalny 30 zł, ulgowy 22 zł
– sektor C – normalny 25 zł, ulgowy 18 zł
– młodzieżowy, sektor AB i C – 10 zł
– trybuna – 45 zł
Programy w cenie 10 zł będą dostępne w sprzedaży w dniu meczu. 

Niedziela – 17 września, godzina 16.00 (prezentacja). Fanów zapraszamy na stadion dużo wcześniej, wspólnie z naszymi partnerami oraz sponsorami przygotowaliśmy dodatkowe atrakcje.

Pierwsza liga dla Pierwszej Stolicy? Awans zależy również od kibiców! Wspieraj HAWĘ Start Gniezno na stadionie, bądź ósmym zawodnikiem naszej drużyny! Pierwszy mecz finałowy na obiekcie w Lublinie oglądał komplet publiczności. Mamy nadzieję, że fani czarnego sportu z Gniezna oraz okolic w niedzielę równie licznie wypełnią stadion przy Wrzesińskiej, a żużlowcy niesienie głośnym dopingiem dadzą wiele powodów do radości fanom czerwono-czarnych!

Sponsorem rewanżowego pojedynku finałowego 2. Ligi Żużlowej jest właściciel marki Power Duck – napój energetyzujący, który #DajeKopa! Więcej informacji: www.powerduck.pl

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Ostatnio dodane