Jesteś tutaj:Sport Straty w infrastrukturze sportowej
sobota, 12 sierpnia 2017 14:07

Straty w infrastrukturze sportowej

 
Straty w infrastrukturze sportowej zdjęcie nadesłane z GOSiR

Piątkowa nawałnica spowodowała znaczne straty także w infrastrukturze sportowej. W związku ze zdarzeniem, kilka obiektów zostało czasowo zamkniętych dla użytkowników.

Jak poinformował nas GOSiR, basen został zamknięty do godziny 10:00 - okna zostały już zabezpieczone. Zamknięte zostały Orliki przy ul. Strumykowej i Małej, gdzie zniszczona została infrastruktura obiektów. Zamknięta została też strefa rekreacji przy ul. Parkowej. Wiatr nie wyrządził większych szkód budowanej hali widowiskowo-sportowej przy ul. Paczkowskiego. 

Zdjęcia nadesłane z GOSiR.


Wszystkie relacje, fotogalerie i informacje dotyczące nawałnicy z 11 sierpnia 2017 roku można śledzić pod tym linkiem.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane