poniedziałek, 19 czerwca 2017 07:40

Sukcesy gnieźnian na biegach w Strzałkowie

mn
Sukcesy gnieźnian na biegach w Strzałkowie zdjęcie nadesłane

W minioną sobotę w Strzałkowie odbyły się trzy biegi uliczne. Na dwóch dystansach 5 km oraz 10 km startowali zawodnicy z Gniezna, odnosząc pewne sukcesy.

Po raz kolejny wysoką formę  pokazał Patryk Łukaszewski, który zwyciężył na dystansie 5 km i ustanowił nowy rekord trasy, nie dając szans rywalom i przekraczając  linię mety z czasem 15:42:00. Drugim  był zawodnik z Gniezna Andrzej Gromadziński z czasem 16:44:00 a trzecie miejsce zanotował Dawid Kulterman z czasem 16:52:00.

Natomiast dystans 10 km najszybciej pokonał zawodnik Ukrainy Denys Slobodniak z czasem 33;45:00 drugi był Klaudiusz Kozłowski z Gniezna 34:40;00, a trzecie miejsce zajął Artur Lorenc ze Ślesina z czasem 34:58:00.