niedziela, 18 czerwca 2017 08:55

Zawodniczka Piłkarskiej Szkółki Gniezno jedzie na zawody do Brukseli

  mn
Zawodniczka Piłkarskiej Szkółki Gniezno jedzie na zawody do Brukseli zdjęcie nadesłane

Milo nam poinformować, że nasza bramkarka Wanessa Franc została wybrana najlepszą bramkarką Poznańskiej Ligi Orliczek.

Nasza zawodniczka jako nagrodę otrzymała wyjazd do Brukseli wraz z trenerem. Trzeba przyznać, że sezon dla naszej zawodniczki był bardzo udany ze względu na ciągłe powołania do kadry WZPN czego efektem jest finał województw, w którym nasza zawodniczka zagra z MZPN w najbliższa niedzielę tj 18.06.2017 o godz. 15.00. Zawodniczce życzymy powodzenia i złotego medalu.

Jak się okazało do Piłkarskiej Szkółki Gniezno napłynęły również inne powołania a mianowicie do kadry u-13 powołano Zofię Budasz oraz Barbarę Wierzbińską a do kadry u-15 Nikolę Pawłowską i Martynę Staniszewską, które zaprezentują się w najbliższy wtorek w Kórniku. Dziewczynom również życzymy samych sukcesów oraz kolejnych powołań.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich.

Ostatnio dodane

GPS