Triumfem gnieźnian zakończył się niedzielny mecz z gośćmi z Poznania. Skorpiony, mimo iż pokazały chęć do walki i bardzo długo  spędzały sen z powiek gospodarzy, ostatecznie musiały ulec Orłom.
W minionym tygodniu zawodniczki PS Gniezno wyruszyły na kolejną odsłonę ligowych potyczek w Poznańskiej Lidze Orliczek.
Powoli poznajemy pierwsze zestawienia zawodników, którzy zmierzą się na gali MMA Slugfest 11: Memoriał Pawła Kamińskiego, a która odbędzie się 17 czerwca w Gnieźnie.
sobota, 27 maja 2017 15:26

Derby Wielkopolski przed nami!

Niedziela pod znakiem kolejnych ligowych zmagań z udziałem żużlowców GTM Start Gniezno. Czerwono-czarni w derbowym pojedynku na własnym obiekcie spotkają się z Naturalną Medycyną PSŻ Poznań.
W sobotnie przedpołudnie 27 maja z Gniezna wystartowała osiemnasta edycja Gnieźnieńskiego Rajdu Rowerowego, organizowanego przez tutejsze koło Polskiego Klubu Ekologicznego oraz Miasto Gniezno.
W najbliższą sobotę, tj. 27 maja na hali sportowej przy ulicy Bł. Jolenty 5 (na terenie basenu GOSiR) odbędzie się otwarty trening piłki ręcznej dla dzieci w wieku przedszkolnym.
piątek, 26 maja 2017 07:57

Spartakiada seniorów

Hala sportowa Szkoły Podstawowej Nr 2 Gnieźnie po raz kolejny gościła bardzo liczną grupę seniorów z terenu Gniezna i powiatu. 24 maja 2017 r. Stowarzyszenie Młodych Wielkopolan zorganizowało XI Festyn Sportowo – Rekreacyjny dla Seniorów „Sport receptą na zdrowie”.
Zespół MKS PR Gniezno z kolejnym sukcesem! Młodsze koleżanki pozazdorściły sukcesów ekipie seniorek i wróciły z Karczewa ze srebrnym medalem mistrzostw Polski juniorek młodszych.
Strona 1 z 176

Ostatnio dodane