W sobotę 18 lutego w hali sportowej Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dopiewie odbył się III i ostatni turniej XVI Grand Prix Orlików w Piłce Nożnej o Puchar Prezesa WZPN pod patronatem Starosty Poznańskiego Jana Grabkowskiego.
W niedzielę  zawodnicy Stellii Niechan Gniezno rywalizowali w Mistrzostwach Wielkopolski Seniorów w Poznaniu.
W miniony weekend w sali sportowej OKSiR i obiektach Szkoły Podstawowej im. Lotnictwa Polskiego w Witkowie odbyły się XVIII Regionalne Zawody Radnych, Wójtów, Burmistrzów i Starostów w Tenisie Stołowym – II Memoriał im. Krzysztofa Szkudlarka o Puchar Marszałka Województwa Wielkopolskiego i pod Honorowym Patronatem Krystyny Łybackiej – Posła do Parlamentu Europejskiego. W imprezie udział wzięło 160 uczestników w tym 120…
W niedzielne popołudnie w auli I Liceum Ogólnokształcącego odbyła się charytatywna impreza taneczna, której celem było wsparcie w leczeniu chorej gnieźnianki.
W  sobotę 18 lutego do walki na parkiecie wróciły po prawie trzy miesięcznej przerwie piłkarki ręczne MKS URBIS Gniezno. Już w pierwszym meczu rundy rewanżowej przyszło im się zmierzyć z wiceliderem tegorocznych rozgrywek drużyną MUKS Lider Świebodzin. Samo spotkanie zapowiadało się emocjonujące i rzeczywiście takie było. 
W minioną sobotę w hali GOSiR odbyły się Mistrzostwa Wielkopolski w Mini Koszykówce dziewcząt rocznika 2007.
Wygraną, choć okupioną wieloma nerwami, zakończyło się sobotnie spotkanie Sklepu Polskiego MKK Gniezno z Domino Inowrocław. Goście nie dali wytchnienia gospodarzom przez wszystkie kwarty meczu.
Centrum Aktywności Społecznej Largo po raz kolejny pokazało, że warto przełamywać bariery, a jeszcze częściej powinno się o nich mówić.
Strona 1 z 157

Ostatnio dodane