W nieodległych Pobiedziskach odbył się II Bieg Agrobex Piastowska Piątka. Gnieźnianin Patryk Łukaszewski zajął w nim pierwsze miejsce w klasyfikacji open.
poniedziałek, 23 stycznia 2017 08:00

Pierwsze rozgrywki Pustachowa Cup za nami

W minioną niedzielę w hali II LO odbyły się pierwsze zmagania w ramach turnieju piłkarskiego Pustachowa Cup.
niedziela, 22 stycznia 2017 17:18

Zobacz najlepsze bramki i parady Szczypiorniaka

Pierwsza część sezonu 2016/2017 w Wielkopolskiej Lidze Piłki Ręcznej Mężczyzn za nami. Obecnie występujący tam Klub Sportowy Szczypiorniak Gniezno zajmuje piąte miejsce ze stratą zaledwie jednego punktu do pozycji piątej mając zaległe jedno spotkanie.
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej i Turystyki „Chrobry-Gniezno” serdecznie zaprasza uczniów szkół podstawowych z terenu miasta i powiatu gnieźnieńskiego do udziału w Powiatowym Turnieju Tenisa Stołowego „Szukamy Młodych Talentów”.
Po dobrym starcie nowego roku i dwóch wygranych z zespołami Asseco i Tarnovii, zawodnicy Sklepu Polskiego MKK Gniezno czekały dwa wyjazdowe spotkania.  Z ostatnich 4 meczy gnieźnianie wygrali 3 i to powoduje, że zaczynają walczyć w rozgrywkach play-off.
czwartek, 19 stycznia 2017 12:30

Przeszli kolejny powstańczy rajd

W minioną sobotę odbył się XV Rajd Turystyczny, upamiętniający 98. rocznicę Powstania Wielkopolskiego, organizowany przez Oddział PTTK Ziemi Gnieźnieńskiej.
Przed nami pierwsze spotkanie w ramach turnieju piłki nożnej Pustachowa Cup 2017, które odbędą się już w najbliższą niedzielę.
poniedziałek, 16 stycznia 2017 11:28

Pingpongistki Stelli Niechan wygrywają Puchar Polski

W niedzielę w Niechanowie odbywały się ważne zawody z cyklu o Puchar Polski edycji wojewódzkiej.
Strona 1 z 152

Ostatnio dodane