Spora grupa śmiałków, która w nietypowy sposób postanowiła spróbować swoich sił w wyjątkowych zmaganiach biegowych, stawiła się w sobotę na ul. Gdańskiej.
Po raz kolejny w historii odbędą się zawody, w których na kilku kortach zmagać się ze sobą będą najlepsi tenisiści w regionie. Zapisy ruszają na dniach.
Po raz jedenasty na stadionie przy ul. Wrzesińskiej odbył się Turniej o Koronę Bolesława Chrobrego Pierwszego Króla Polski. Zdobywca korony mógł być tylko jeden.
piątek, 16 sierpnia 2019 08:22

Nielba pokonana - Mieszko liderem!

Piłkarze gnieźnieńskiego Mieszka zdobyli kolejny ciężko wywalczony i cenny komplet punktów. W wyjazdowym spotkaniu derbowym podopieczni Mariusza Bekasa pokonali w Wągrowcu tamtejszą Nielbę 1:0 i po trzeciej kolejce awansowali na pozycje lidera trzecioligowej tabeli. 
piątek, 16 sierpnia 2019 07:53

8 września derby Wielkopolski w Gnieźnie

Nim rozpoczną się rozgrywki ligowe, czekają nas zmagania w ramach wojewódzkich eliminacji Pucharu Polski.
W dniach 21-22 sierpnia drużynę seniorek MKS PR URBIS Gniezno czeka ważny sprawdzian. Wówczas zespół uda się do Koszalina, gdzie weźmie udział w bardzo silnie obsadzonym turnieju.
środa, 14 sierpnia 2019 11:14

W piątek MKS PR rusza na obóz

Przygotowania zawodniczek MKS PR do zbliżającego się sezonu wkraczają na najwyższe obroty. Po treningach w terenie nadszedł czas, by wrócić na parkiet.
środa, 14 sierpnia 2019 10:12

Trwa rehabilitacja Kamili Olejniczak

Ostatnie mecze zeszłego sezonu Kamila Olejniczak z uwagi na kontuzję śledziła z perspektywy trybun. Bramkarka MKS PR powoli wraca do pełnej sprawności i w nadchodzących rozgrywkach nadal będzie bronić barw swojej drużyny.
Strona 1 z 73

Ostatnio dodane