12,5 tysiąca złotych udało się zebrać organizatorom Mikołajkowego Meczu Charytatywnego, który odbył się w niedzielne południe w hali sportowej SP nr 2.
Miniona sobota w Zespole Szkół w Szczytnikach Duchownych upłynęła pod znakiem tenisa stołowego. Odbyły się XX Mistrzostwa Powiatu Gnieźnieńskiego w Tenisie Stołowym Nauczycieli, czyli Memoriał im. Bogdana Jóźwiaka.
poniedziałek, 09 grudnia 2019 07:43

Szkolenie w Inochi Gniezno

W minioną sobotę w klubie karate Inochi Gniezno odbyło się seminarium szkoleniowe, poprowadzone z wyjątkowym gościem.
Prawie setka śmiałków ubranych w mikołajkowe elementy ubioru zdecydowała się na niedzielne, wspólne kąpanie w Jeziorze Winiary.
MKS PR URBIS Gniezno z szóstym zwycięstwem w tym sezonie I ligi kobiet gr. B. W sobotę podopieczne trenerów Roberta Popka i Romana Solarka pokonały na wyjeździe drużynę KS Zgody Ruda Śląska 28:23 (16:13).
Dawid Frąckowiak, były już dyrektor ds. sportowych w Miejskim Klubie Sportowym "Mieszko" Gniezno, wystosował oświadczenie w sprawie swojego odejścia. Chce w ten sposób wyjaśnić okoliczności, które go do tego działania zmotywowały.
Klub z ul. Strumykowej opuścił jego dyrektor ds. sportowych, który pół roku temu do niego powrócił po kilkumiesięcznej nieobecności. O sprawie poinformował zarząd.
18 grudnia gnieźnieński MKS PR czeka nas kolejny etap walki o Puchar Polski. Tego dnia, w ramach 1/16 finału rozgrywek, zawodniczki zagrają na wyjeździe z drużyną MKS Karkonosze-Jelenia Góra.
Strona 1 z 88

Ostatnio dodane