W dniu 22 września, tuż przed rozpoczęciem sezonu koszykarskiego, doszło do podpisania umowy pomiędzy MKK Gniezno i sponsorem tytularnym klubu Centralą Sklep Polski.
Nie doszedł do skutku sobotni mecz pomiędzy gnieźnieńskim MKS-em a zapowiadanym na ten dzień zespołem Orły Pniewy. Zespół nie dotarł, bo... zepsuł im się bus.
Gnieźnieńskie szczypiornistki powróciły do pierwszoligowych rozgrywek w wielkim stylu. Komplet zwycięstw oraz niejednokrotnie spora przewaga punktowa nad rywalkami - tak wyglądał poprzedni sezon w wykonaniu MKS URBIS Gniezno. Teraz, gdy gnieźnianki przystępują do walki na wyższym szczeblu, o końcowy triumf w meczu będzie z pewnością zdecydowanie trudniej.
piątek, 22 września 2017 17:05

Otwarte Mistrzostwa Gniezna w zapasach

16 września 2017 roku Gniezno gościło 60 zawodniczek i zawodników z wielkopolski podczas IV Otwartych Mistrzostw Gniezna w zapasach dzieci do lat 10 oraz Mistrzostw Wielkopolski Ludowych Zespołów Sportowych.
W najbliższą sobotę gnieźnieński Wake Park nad Jeziorem Winiary odwiedzi legenda wakeboardu Steffen Vollert - znany na świecie zawodowy wakeboarder.
Serdecznie zapraszamy wszystkie chętne dziewczyny w różnych kategoriach wiekowych na gry i zabawy z piłką w naszym mieście.
Nadal nie ma mocnych na piłkarzy gnieźnieńskiego Mieszka. Po serii zwycięstw w rozgrywkach ligowych, tym razem podopieczni Mariusza Bekasa wygrali i awansowali w rozgrywkach okręgowego Pucharu Polski. W środowe popołudnie gnieźnianie pokonali w Swarzędzu Unię 2:1.
  Zwieńczeniem wyjątkowo długiego okresu startowego dla  zawodników Diamentu był wyjazd do Kościana, gdzie 17 września odbyła się trzecia impreza z cyklu Greatman Trilogy.
Strona 1 z 198

Ostatnio dodane