Kontynuujemy rozpoczęty przed tygodniem cykl artykułów biegowych, przygotowujących do startu w 40. Biegu Lechitów. Omówiliśmy już jak rozsądnie rozpocząć treningi, wspominając, że przed ich rozpoczęciem warto udać się na konsultację lekarską.
W piątkowy wieczór odbyła się czwarta edycja Nocnego Biegu Maniacka Piątka, który obiegł Jezioro Malta w Poznaniu. W zawodach wystartował reprezentant Gniezna - Patryk Łukaszewski.
Już pod koniec lipca czerwono-czarni podejmą na własnym obiekcie zespół KSM Krosno - piątą drużynę w tabeli II ligi.
W piątek 21 i sobotę 22 lipca Prezydent Miasta Gniezna i Miejska Rada Seniorów zaprasza do wspólnych ćwiczeń.
W sobotnie przedpołudnie na małym owalu położonym na terenie osiedla Ustronie, w ramach drugiej kolejki, odbędą się drużynowe mistrzostwa I ligi speedrowera. 
Klub pływacki "Konkret" Gniezno na stanowisko trenera zatrudnił dobrze doświadczonego w tej dyscyplinie Macieja Hreniaka.
Specjalną ofertę aktywnego spędzenia czasu w mieście dla dzieci i młodzieży podczas tegorocznych wakacji przygotował Klub Karate Inochi Gniezno.
Półmaraton w 2 miesiące? Z nami to będzie możliwe! Pozostało 9 tygodni, a dokładnie 63 dni do startu w Biegu Lechitów… to czas na efektywne i skuteczne przygotowanie do udziału w półmaratonie. W tym tygodniu rozpoczynamy cykl poradnikowy dla wszystkich zainteresowanych bieganiem. Naszym celem jest przygotowanie do udziału w najstarszym w Polsce biegu długodystansowym – Biegu Lechitów, a przede wszystkim rozbudzenie…
Strona 1 z 186

Ostatnio dodane