W dniach 19-20 kwietnia 2017 r. odbyły się w Gminie Kiszkowo Mistrzostwa Polski Księży w Tenisie Stołowym. Pierwszego dnia zmagania odbyły się w budynku Hali Widowiskowo-Sportowej w Kiszkowie.
Organizator drugiej rundy cyklu Speedway Best Pairs, która została zaplanowana w Gnieźnie, poinformował o przesunięciu terminu imprezy o dwa dni.
Do wrześniowego, najstarszego półmaratonu w Polsce zostało jeszcze sporo czasu, ale już teraz organizatorzy poinformowali o zmianie jego trasy.
Będzie to już czterdziesta siódma edycja Międzynarodowego Turnieju Szachowego o Puchar Prezydenta Miasta Gniezna, który rozegrany zostanie 7 maja.
Już w najbliższą sobotę, 22 kwietnia na hali widowiskowo-sportowej we Wrześni odbędzie się druga edycja projektu "Szczypiorniak w Regionie".
Po raz kolejny Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na Międzynarodowy Dzień Tańca, który jak zwykle zamieni gnieźnieński rynek w taneczną scenę.
poniedziałek, 17 kwietnia 2017 12:27

Nadchodzi kolejna gala Slugfest!

Już w czerwcu gnieźnianie będą mieli okazję obejrzeć kolejną galę Slugfest. Na tydzień przed wakacjami organizatorzy zakończą sezon mocnym uderzeniem w Grodzie Lecha.
W miniony wtorek w hali sportowej w Niechanowie odbył się szósty Turniej Tenisa Stołowego „Szukamy Młodych Talentów”.
Strona 1 z 169

Ostatnio dodane