piątek, 24 listopada 2017 16:45

Wilki znów zawyją!

Wilki znów zawyją! Trzy na trzy – zawodnicy Szczypiorniaka wygrywają spotkania Wielkopolskiej Ligi Mężczyzn ze stuprocentową skutecznością.
Czym tak naprawdę jest sport żużlowy i jak „rodzą się” mistrzowie ligi żużlowej? O tym będziemy mogli usłyszeć już 5 grudnia na spotkaniu, na które zaproszeni są prelegenci, w ramach odbywającego się seminarium naukowo-szkoleniowego, organizowanego przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Gnieźnie.
"Tag dla rugby zimą!" - pod takim hasłem w najbliższą sobotę odbędzie się turniej mikołajkowy rugby dzieci i młodzieży.
Historyczna wygrana Szczypiorniaka Gniezno w 4 kolejce Wielkopolskiej Ligi Mężczyzn. Wilki ukąsiły Spartan na wyjeździe i pewnie zdobyły ważne 3 punkty.
poniedziałek, 20 listopada 2017 14:02

Ceny karnetów i biletów na sezon 2018

Znamy ceny biletów oraz karnetów na sezon 2018. Będzie to pierwszy rok występów zespołu Car Gwarant Start Gniezno na torach Nice 1 Ligi Żużlowej. Karnety, wzorem tegorocznych rozgrywek, obowiązywać będą na całą rundę zasadniczą, a więc siedem spotkań, które gnieźnieńska drużyna rozegra na obiekcie przy W25. Sprzedaż rozpocznie się 27 listopada.
poniedziałek, 20 listopada 2017 13:51

Brąz dla Adama Skrzypczaka na zawodach karate w Legnicy

W minioną sobotę w Legnicy odbył się duży turniej Karate "XVII Cyprum Cup Internaional Karate Polish Open", na którym pojawił się także gnieźnianin Adam Skrzypczak.
poniedziałek, 20 listopada 2017 10:58

Sukcesy gnieźnieńskich zapaśników

Zapaśnicy z Gniezna rywalizowali 18 listopada 2017 roku na matach w Plewiskach. W zmaganiach wzięło udział około 200 zawodników z 8 klubów, które drużynowo uplasowały się w następującej kolejności: Ceramik Krotoszyn, Sobieski Poznań, Grunwald Plewiska, Grunwald Poznań, Tęcza Środa Wielkopolska, Husarz Gniezno, Unia Swarzędz, UKS Kiekrz.
poniedziałek, 20 listopada 2017 10:30

Wygrana z Suchym Lasem po długiej walce

W sobotę 18 listopada, koszykarze Sklepu Polskiego MKK Gniezno zmierzyli się w hali II LO w ramach rozgrywek 2 ligi z zespołem Biofarmu Basket Suchy Las. Po bardzo dobrym, aczkolwiek przegranym spotkaniu z Pelplinem, kibice głodni byli zwycięstwa i dobrej gry swojej drużyny.
Strona 1 z 211

Ostatnio dodane