czwartek, 25 lutego 2021 10:18

Pelikan Niechanowo - KS 1920 Mosina 4:0

Mecze piłkarskie często są spektaklami jednego aktora. Wczorajszy sparing Pelikana miał zdecydowanie dwóch piłkarzy, którym można przypiąć łatkę lub jak kto woli pelerynę bohatera - Stefański i Poltaszewski, ale od początku...
W minioną niedzielę odbył się turniej piłki nożnej o Puchar Prezesa UKS Śrem dla dzieci, w którym wzięła udział także drużyna Formaton-Piasta Łubowo z rocznika 2011/2012.
W dniu wczorajszym najmłodsza grupa Akademii Pelikan - Skrzaty rozegrała swój pierwszy w historii mecz sparingowy z Mieszkiem Gniezno.
Królewskie Morsy Gniezno zapraszają do udziału w akcji mającej na celu wsparcie zwierząt przebywających w schronisku. Każdy może przynieść potrzebne produkty.
poniedziałek, 22 lutego 2021 08:57

Sparing trampkarzy Akademii Pelikan Niechanowo

W miniony weekend trampkarze Akademii Pelikan Niechanowo udali się do Poznania na spotkanie sparingowe gdzie przyszło im się zmierzyć z Przemysławem Poznań.
W minioną niedzielę podopieczni trenera Andrzeja Stefańskiego udali się na turniej halowy do Śremu, gdzie w przyszło im się zmierzyć z kilkoma ciekawymi zespołami.
czwartek, 18 lutego 2021 07:58

Nauka pływania dla dzieci

Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował specjalną propozycję dla dzieci w wieku od 3 do 5 lat chcących zostać małymi pływakami.
środa, 17 lutego 2021 07:54

Zostań ratownikiem WOPR

Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji wspólnie z Gnieźnieńskim Oddziałem Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego zapraszają na kurs ratownika wodnego i młodszego ratownika WOPR. Kurs skierowany jest do wszystkich miłośników pływania i ratownictwa wodnego. Każdy, kto chce realizować swoją pasję i nieść pomoc innym, może zdobyć ku temu odpowiednie uprawnienia. W GOSiR odbywa się kurs Młodszego Ratownika WOPR i Ratownika Wodnego -…
Strona 1 z 101

Ostatnio dodane