Kilkudziesięciu miłośników jazdy rowerami górskimi wyruszyło w pierwszą wspólną wyprawę, inaugurując tym samym nowy sezon.
W sobotnie popołudnie nasi szczypiorniści wybrali się na bardzo trudny teren do wicelidera z Wągrowca. Tamtejsza Nielba przed XIII kolejką zajmowała pewne drugie miejsce przegrywając jedynie dwa razy w lidze i raz remisując. Gnieźnianie na wyjazd wybrali się w bardzo osłabionym, 13-osobowym składzie bez takich liderów jak Hubert Nowak, Marcin Fijałkowski czy Michał Białkowski.
Sezon II ligi piłki ręcznej kobiet powoli dobiega końca. Przed gnieźnieńskimi szczypiornistkami już tylko dwa mecze. Jeden z nich odbędzie się już w najbliższą niedzielę (26 marca) w hali GOSiR przy ulicy Paczkowskiego 4. Rywalem MKS-u Urbis będzie Sparta Gubin.
piątek, 24 marca 2017 14:32

Mocna obsada eliminacji Złotego Kasku

Trzy turnieje eliminacyjne do Złotego Kasku odbędą się w czwartek 30 marca na obiektach drużyn występujących w drugiej lidze – w Gnieźnie, Rawiczu oraz Opolu.
Starostwo Powiatowe w Gnieźnie nagrodziło stypendiami dwudziestu jeden młodych sportowców z powiatu.
środa, 22 marca 2017 12:44

Sportowe zmagania zamiast wagarów

Po raz kolejny w pierwszy dzień Wiosny rozegrano XIV Halowy Turniej Piłki Nożnej Miejskich Świetlic Socjoterapeutycznych. 21 marca 2017 oku na hali sportowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Szczytnikach Duchownych o puchar Krystyny Łybackiej Poseł do Parlamentu Europejskiego walczyło aż sześć drużyn. 
Szczypiornistki MKS Urbis Gniezno nie pozostawiły wątpliwości, kto jest liderem. We wtorkowy wieczór pewnie i zdecydowanie pokonały miejscowy KS AZS AWF Handball 28 Wrocław. 
Od 2016 roku włodarze GKR Tytan Gniezno jako główny cel postawili sobie rozbudowę strukturalną klubu, czego skutkiem miały być grupy młodzieżowe. Nabory trwają nieustannie, a już od ponad połowy roku regularnie trenuje grupa żaków i młodzików.
Strona 1 z 163

Ostatnio dodane