Wielkie emocję czekają w środowe popołudnie kibiców piłki nożnej w Gnieźnie. Na stadionie przy ulicy Strumykowej w finale Pucharu Polski strefy poznańskiej gnieźnieński Mieszko podejmował będzie Polonię Środa Wielkopolska.
Przedsezonowe zadanie zostało wykonane – Szczypiorniak Gniezno miał piąć się z roku na rok wyżej w ligowej tabeli. W sezonie 2017/2018 podskoczyliśmy o kolejne dwa miejsca, na najniższy stopień podium. Do mistrzostwa brakowało tak niewiele, w zasadzie jednej bramki więcej rzuconej i niestraconej w ostatnich pięciu sekundach spotkania…
Przed kilkoma dniami w Zdziechowie odbył się drugi Turniej o Mistrzostwo Gminy Gniezno szkół podstawowych i klas gimnazjalnych.
poniedziałek, 23 kwietnia 2018 10:53

Szukamy Młodych Talentów w Kiszkowie

W dniu 19 kwietnia na hali sportowej w Kiszkowie odbył się kolejny, przedostatni Turniej Tenisa Stołowego „Szukamy Młodych Talentów” XVI edycji rozgrywek.
Pewną wygraną gnieźnian zakończył się niedzielny mecz pomiędzy Car Gwarant Start Gniezno a Euro Finannce Polonia Piła. 
Kolejny świetny mecz i kolejne zwycięstwo MKS PR URBIS Gniezno. Beniaminek I ligi pokonał na wyjeździe Jutrzenkę Płock 27:25.
W słonecznej i bardzo wietrznej aurze, rozegrane zostało sobotnie spotkanie MKS Mieszko Gniezno z Huraganem Pobiedziska. Z tego spotkania zwycięsko wyszli jednak gospodarze.
Przed zawodniczkami MKS PR URBIS Gniezno ostatnie wyjazdowe starcie w tym sezonie. W najbliższą sobotę gnieźnieńskie szczypiornistki już po raz trzeci w bieżących rozgrywkach udadzą się do Płocka – tym razem na pojedynek z Jutrzenką.
Strona 1 z 242

Ostatnio dodane

GPS