sobota, 06 sierpnia 2016 13:39

Kabriolety przyjechały do Gniezna - fotogaleria

 
Kabriolety przyjechały do Gniezna - fotogaleria fot. Rafał Wichniewicz

Do Pierwszej Stolicy Polski przyjechało XXX samochodów bez dachu na pierwszy zlot Cabrio Poland, odbywający się przy ul. Strumykowej.

W sobotnie przedpołudnie właściciele odkrytych maszyn udali się na Rajd "1050" - śladem Chrztu Polski, który wiedzie drogami powiatu gnieźnieńskiego. Pełen program wydarzenia można znaleźć tutaj.

3 komentarzy

  • Link do komentarza Eagleege poniedziałek, 08 sierpnia 2016 19:15 napisane przez Eagleege

    Temu w mustangu na pierwszym zdjecu to sie chyba zloty pomieszaly. Bym wiedzial ze zlot cabrio obejmuje tez coupe to bym swoja calibra przyjechal.

  • Link do komentarza EagleEye sobota, 06 sierpnia 2016 22:52 napisane przez EagleEye

    Jutro odwiedzimy jesli pogoda dopisze bo szału jutro ma nie być z pogoda.Ale fajnie ze cos innego niz te coroczne koronacje itp. historyczne bzdety

  • Link do komentarza obserwatorka sobota, 06 sierpnia 2016 15:31 napisane przez obserwatorka

    rewelacja!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane