środa, 14 czerwca 2017 11:41

Czerwiński testuje naczynia marki Valdinox

  Artykuł sponsorowany
Czerwiński testuje naczynia marki Valdinox zdjęcie nadesłane

Słynny półfinalista programu Master Chef Szymon Czerwiński zdecydował się przetestować produkty Valdinox, produkowane przez gnieźnieński Altom. Efekty są smakowite!

George Bernard Shaw powiedział kiedyś, że nie ma miłości bardziej szczerej, niż miłość do jedzenia. Z myślą o osobach, dla których kulinaria to dużo więcej, niż codzienny obowiązek czy rutyna, powstała marka Valdinox. Jej twórcy udowadniają, że dla wszystkich tych, dla których gotowanie jest przyjemnością, dla pasjonatów i profesjonalnych szefów kuchni Valdinox jest z pewnością satysfakcjonującym wyborem.

Półfinalista programu Master Chef, Szymon Czerwiński podjął się ostatnio wyzwania przetestowania naczyń kuchennych właśnie tej marki. Sympatyczny kucharz zaskarbił sobie sympatię widzów nie tylko autorskimi przepisami na proste i efektowne dania, ale także popularnymi programami prezentowanymi w Internecie.

„Balkon 2na2 od kuchni!” emitowany w każdą niedzielę o 21:30, to pierwszy w Polsce kulinarny program LIVE na Facebooku. „W gotowanie wkładam całe serce i duszę (…) i chcę zarazić wszystkich miłością do gotowania” – deklaruje Szymon. Dlatego postanowił zapraszać do swojego programu co tydzień innego gościa: aktorów, przedstawicieli świata show biznesu, innych znanych kucharzy. W czerwcowym kalendarzu spotkań do kuchni Szymona zawita m.in. Katarzyna Pakosińska i Tomasz Oświeciński.

W programie na żywo, bez sztabu reżyserów i realizatorów nie mam miejsca na udawanie. Tutaj możemy śledzić każdy krok kucharza, bez telewizyjnego lukru, cięć i poprawek. Może właśnie dlatego widzowie polubili tą formułę i program gromadzi szerokie grono publiczności, która aktywnie dzieli się swoimi uwagami i komentarzami.

Czerwiński, jak każdy szef kuchni, ceni nie tylko jakość jedzenia, ale również zwraca uwagę na techniki kulinarne i najwyższą jakość sprzętu kuchennego. Jego zdaniem, bez względu na to czy jesteśmy amatorami czy zawodowcami, jako miłośnicy gotowania zawsze powinniśmy wybierać sprawdzone naczynia i akcesoria kuchenne. Z ich pomocą uda nam się uzyskać doskonałą konsystencję, wygląd, a przede wszystkim smak przygotowywanych potraw.

Udzielając naczyniom Valdinox swojej pełnej rekomendacji, a jednocześnie ceniąc opinie widzów swojego programu i 17,5 tysiąca fanów profilu facebookowego Szymon zaprosił również ich do testowania patelni tej marki. Wszechstronny sprawdzian kuchenny jest najlepszym dowodem, że patelnie i garnki Valdinox są doskonałe do smażenia, duszenia, gotowania, blanszowania, grillowania, flambirowania i pieczenia... W kuchni są niezawodne, stając się, obok Czerwińskiego, prawdziwą gwiazdą gotowania.

Najważniejszym testem jakości naczyń jest zawsze smak przygotowanych w nich potraw. Wszechstronne naczynia Valdinox pozwalają na stosowanie różnych technik gotowania i oddanie pełnego smaku, aromatu oraz charakteru dania. Czerwiński twierdzi, że dla niego „Największą satysfakcją jest uśmiech gości po skończonym posiłku!" Z naczyniami Valdinox zawsze udaje mu się osiągnąć ten efekt zadowolenia i satysfakcji.

 

 

 

Bezglutenową Koftę z drobiu – przygotowywałem w programie Balkon 2na2 od Kuchni, który możecie oglądać co niedzielę o 21:30 na kanale: @CzerwinskiSzymon Gościem była Finalistka TOP MODEL – Ewa Niespodziana. Partnerem odcinka jest marka VALDINOX.

Polecamy przepis:

2 komentarzy

  • Link do komentarza Sylwia piątek, 02 czerwca 2017 21:23 napisane przez Sylwia

    Vop - chcesz się zatrudnić? kiepski z Ciebie będzie pracownik, jak szukasz kontaktu przez portal medialny.

  • Link do komentarza Vop piątek, 02 czerwca 2017 19:35 napisane przez Vop

    Nie wiedzialem ze firma Altom to producent patelni Valdinix. Do tej pory bylem pewien ze sa przedstawicielem na Polske tej marki. Gdzie jest zaklad produkcyjny?

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich.

Ostatnio dodane

GPS