Jesteś tutaj:Kultura Rafał Wichniewicz
Rafał Wichniewicz

Rafał Wichniewicz

W czwartkowy ranek w Gnieźnie otwarty został drugi sklep znanej sieci Lidl. Przed wejściem ustawiła się spora grupa mieszkańców.

Za niespełna miesiąc w Klubie Muzycznym Młyn odbędzie się tradycyjna, coroczna impreza "Jelonkowa", połączona ze zbiórką pieniędzy na rzecz podopiecznych z domu dziecka.

środa, 12 grudnia 2018 00:00

śp. Henryk Deszcz

  

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 11 grudnia 2018 roku zasnął w Bogu opatrzony Sakramentami świętymi Henryk Deszcz...

Cały czas trwają prace naprawcze w rejonie Trasy Zjazdu Gnieźnieńskiego, gdzie kilka dni temu doszło do awarii wodociągu. 

Już za dwa dni mieszkańcy Winiar będą mogli dokonywać zakupów w nowej placówce handlowej, położonej przy ul. Gdańskiej. 

wtorek, 11 grudnia 2018 12:32

Kupowali w sieci - stracili pieniądze

Tylko wczoraj gnieźnieńscy policjanci otrzymali dwa zgłoszenia, dotyczące oszustw dokonanych w internecie. W obu przypadkach trwa postępowanie, a funkcjonariusze ostrzegają.

wtorek, 11 grudnia 2018 14:29

Noworoczna Gala Operetkowa prosto z Odessy

Zapraszamy na pierwsze wydarzenie kulturalne, które odbędzie się w 2019 roku. Już 1 stycznia przed gnieźnianami wystąpi Teatr Opery z Odessy.

wtorek, 11 grudnia 2018 17:11

Inwestycje budowlane zimą

Stosunkowo łagodna aura w ostatnich tygodniach sprzyja realizacji różnych przedsięwzięć budowlanych, realizowanych na terenie Gniezna.

wtorek, 11 grudnia 2018 11:30

Sylwestrowy bieg dla Dawida

W przedostatnie popołudnie 2018 roku, miłośnicy biegania oraz pasjonaci nordic walking zaproszeni są do charytatywnego biegu na rzecz młodego gnieźnianina.

Funkcjonujący od niedawna tytułowy klub zaprasza jeszcze kilku chętnych do udziału w bezpłatnych warsztatach, które odbywają się w MOK-u.

Strona 1 z 383

Ostatnio dodane