Jesteś tutaj:Kultura Karnawałowy balik i ferie w MOK-u
środa, 11 stycznia 2017 17:43

Karnawałowy balik i ferie w MOK-u

 
Kamilla Kozłowska Kamilla Kozłowska fot. Magdalena Wardęcka

Miejski Ośrodek Kultury przygotował dla najmłodszych noworoczne atrakcje w postaci karnawałowej zabawy i oferty na nadchodzące ferie.

W najbliższą niedzielę 15 stycznia MOK zaprasza najmłodszych do krainy bajkowych Minionków. To właśnie w tym klimacie odbędzie się noworoczny balik, który rozpocznie się o godzinie 11:00. – Czeka nas świetna zabawa z konkursami i nagrodami, ze wspaniałą muzyką. Konkursy będą związane z krainą Minionków, więc warto znać tę bajkę i wiedzieć w jakim one języku mówią – mówiła Kamilla Kozłowska z MOK-u.

Natomiast już w przyszłym tygodniu będzie można odbierać karnety na bezpłatną akcję dla najmłodszych. MOK zaprasza w ferie na estradowe wtorki i artystyczne czwartki od godziny 11:00 do 13:00: – Będą zajęcia związane z tańcem, muzyką, sztuką, teatrem, sportem, szachami, czy kostką Rubika. Każdy coś na pewno dla siebie wybierze – mówiła.

W tym roku MOK zaprasza także wszystkich chętnych na tygodniowy turnus w dwóch terminach: od 30 stycznia do 3 lutego oraz od 6 do 10 lutego w godzinach od 9:00 do 15:00. Koszt turnusu to 180 złotych , ale w cenie ośrodek zapewnia pożywienie i wiele atrakcji. – Turnusy będą pod opieką naszych instruktorów, z dwoma posiłkami, z całym programem kulturalnym i wyjazdem do term maltańskich – dodała.

Zapraszamy najmłodszych na atrakcje przygotowane przez Miejski Ośrodek Kultury w Gnieźnie.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane