wtorek, 10 stycznia 2017 14:11

„Piaskownica” ponownie na scenie teatru

 
„Piaskownica” ponownie na scenie teatru archiwum redakcji

Zapraszamy na kolejny pokaz spektaklu „Piaskownica”, który miał swoją premierę w grudniu 2016 roku w Teatrze im. A. Fredry.

Artyści z Sankt- Petersburga. Reżyser Jewgienia Boginska – tegoroczna absolwentka tamtejszego Rosyjskiego Instytutu Sztuk Scenicznych, uczennica światowej sławy inscenizatora Wieniamina Filsztyńskiego oraz scenograf Ilszat Wildanow, pracowali nad tekstem jednego z najciekawszych współczesnych dramatopisarzy polskich. „Piaskownica” Michała Walczaka to opowieść o uczuciach i o tym jak trudno je czasem wyrazić, jak trudno jest się porozumieć z drugim człowiekiem, nawet wówczas, gdy jest on najbliższą nam osobą.

Spektakl swoją premierę miał w grudniu 2016 roku i obecnie w styczniu będzie okazja do ponownego obejrzenia go na deskach gnieźnieńskiej sceny teatralnej. Pokazy odbędą się w czwartek 12 stycznia o godzinie 10:00 oraz 19:00 oraz w piątek 13 stycznia o tych samych porach. 

KONKURS ZAKOŃCZONY! Ze zwycięzcami skontaktujemy się w odpowiedzi zwrotnej! Dla Czytelników Gniezno24.com mamy do zdobycia 3 pojedyncze zaproszenia na spektakl 12 stycznia o godzinie 19:00. Koszt wejściówki wynosi symboliczną 1 zł. Wystarczy napisać swoje imię i nazwisko pod adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - kto pierwszy, ten lepszy. Konkurs zostanie zakończony po otrzymaniu wspomnianych trzech zgłoszeń!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane