Jesteś tutaj:Kultura Planszówki w Latarni na Wenei
czwartek, 11 sierpnia 2022 09:13

Planszówki w Latarni na Wenei

  mn
Planszówki w Latarni na Wenei zdjęcie nadesłane

Letnie spotkanie z Fantasmagorią w Latarni na Wenei to już tradycja. Ekipa specjalistów od fantastyki zaprasza na wspólne granie na świeżym powietrzu.

W najbliższą sobotę 13 sierpnia o godz. 11.00 - to doskonały plan na spędzenie sobotniego przedpołudnia rodzinnie lub z paczką znajomych. Wstęp wolny!

Fantasmagoria przygotuje różnorodny asortyment planszówek, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Będą duże gry dla wielu graczy oraz mniejsze, bardziej kameralne tytuły. Oczywiście, ekipa Fanty zapewnia także tłumaczenie gier oraz pomoc w znalezieniu partnerów do rozgrywki!

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane