Jesteś tutaj:Kultura Niedziela z Fan Art w eSTeDe
czwartek, 11 sierpnia 2022 07:55

Niedziela z Fan Art w eSTeDe

  mn

Zespół Fan Art od lat niezmiennie cieszy się wielką popularnością. Tym bardziej zapraszamy na organizowaną w eSTeDe niedzielę z tymi muzykami.

Ostatnie koncerty w eSTeDe potwierdzają, że muzycy z zespołu, swoją energię potrafią przelać na publiczność, a ta, wyśmienicie bawi się przy dźwiękach ich muzyki. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wiernych fanów tej doświadczonej grupy oraz gości Centrum Kultury „Scena to dziwna”, organizuje kolejne popołudnie z muzyką taneczną z udziałem Fan Art.

Wszystkich serdecznie zapraszamy! Startujemy w najbliższą niedzielę 14 sierpnia o godzinie 18.00. Bilety na imprezę w cenie 5 zł dostępne w sekretariacie eSTeDe oraz przed koncertem.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane