Jesteś tutaj:Kultura Niedzielne popołudnie z balladą rockową w eSTeDe
czwartek, 04 sierpnia 2022 12:32

Niedzielne popołudnie z balladą rockową w eSTeDe

  mn
Niedzielne popołudnie z balladą rockową w eSTeDe zdjęcie nadesłane

Zespół „Mental Cat - Maanam akustycznie” zagra w pierwszą niedzielę sierpnia w Centrum Kultury „Scena to dziwna”.

7 sierpnia o godzinie 18.00 rozpocznie się kolejne już spotkanie z cyklu „Niedzielne popołudnia z muzyką taneczną”. Koncert przepełniony będzie dźwiękami ballad rockowych, a muzyka wprowadzi słuchaczy, być może tym razem nieco mniej w taniec ciała, lecz na pewno w znacznym stopniu w taniec duszy.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy i spędzenia niedzielnego popołudnia przy dźwiękach muzyki na żywo. Bilety w cenie 5 zł do nabycia w sekretariacie eSTeDe oraz przed koncertem.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane