Jesteś tutaj:Kultura „Truskawkowe Pole”... pełne miodów i warzyw
czwartek, 23 czerwca 2022 12:00

„Truskawkowe Pole”... pełne miodów i warzyw

 

Tylko jedno stoisko z truskawkami pojawiło się na Truskawkowym Polu, organizowanym przez Starostwo, a odbywającym się przed CK eSTeDe.

Koniec sezonu na truskawki nie jest jeszcze widoczny na targowisku miejskim, ale odwiedzający "Truskawkowe Pole" przed CK eSTeDe, mogą mieć takie wrażenie. Ogłaszana kilka dni wcześniej inicjatywa, która lata temu przyciągała wielu sprzedawców tego słodkiego owocu (a także prezentowane były różne wykonane z nich przetwory), tym razem wygląda nader skromnie.

Na terenie przed ośrodkiem rozstawionych zostało kilka stoisk, wśród których najwięcej jest wyrobów lokalnych producentów - przede wszystkim miody, przetwory ale nie brakuje także serów oraz warzyw. To przy tym drugim ostatnim pojawiły się także truskawki. Jeśli ktoś jednak szuka zapowiadanego "trukawkowego pola", na pewno szybciej znajdzie takowe na targowisku. Warto jednak wesprzeć lokalnych producentów i pojawić się przed CK eSTeDe w czwartek do godziny 16 i w piątek od 10 do 16.

 

3 komentarzy

  • Link do komentarza Sze sobota, 25 czerwca 2022 00:57 napisane przez Sze

    Stoisko ze serem w taką temperaturę? Ktoś jest tutaj mocno niepoważny

  • Link do komentarza Zbig piątek, 24 czerwca 2022 19:13 napisane przez Zbig

    Trochę słabo ostatnio, za co się starostwo weźmie spartaczy, obchody 3 Maja, sprzedaż truskawek to naprawdę nie są trudne rzeczy, wstyd Gruszczyński i jego pomocnica

  • Link do komentarza powiatowy czwartek, 23 czerwca 2022 15:21 napisane przez powiatowy

    No cóż, zawiodła organizacja organizatora. Jak to w Gnieźnie bywa, organizator myślał, że wystarczy ogłosić kiermasz, a producenci i klienci będą walić z wszystkich stron świata. A społeczeństwo jest wybredne, i słusznie. Trzeba ich zachęcić dobra muzyka, niebanalną reklamą, może jakimiś gadżetami że Starostwa. Zresztą, co ja tam będę podpowiadać władzy.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane