Jesteś tutaj:Kultura Kubańczyk - koncert w Prochowni już w sobotę
środa, 22 czerwca 2022 17:21

Kubańczyk - koncert w Prochowni już w sobotę

  mnopr

Zapraszamy do nowego letniego ogródka Wood PUB Prochownia. Niesamowite miejsce na tegoroczne wakacje. Dnia 25 czerwca po koncertach z okazji dni Gniezna organizatorzy zapraszają na całonocny afterek.

Podczas tego wydarzenia odbędzie się koncert Kubańczyka. Dodatkowo przewidziany parkiet taneczny w nowych klimatach. Otwarte będzie od godziny 21, a koncert rozpocznie się o godzinie 24.

Kubańczyk, a właściwie Jakub Flas to przedstawiciel nowej generacji polskich raperów. Internautom znany jest również jako ochroniarz Lorda Kruszwila – bardzo popularnego youtubera.

- Bar na terenie imprezy. Zapraszamy również na pyszne burgery, hot dogi i grilla. U nas każdy wieczór przy ognisku - informują organizatorzy.

Miejsce: Wood Pub Prochownia - Gniezno ul. Pustachowska Las (Droga na Gębarzewo)

Sprzedaż biletów: 660 927 164

Event: https://www.facebook.com/events/429838508984531

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane