Jesteś tutaj:Kultura Wiejski piknik w Stadzie Ogierów
niedziela, 19 czerwca 2022 11:47

Wiejski piknik w Stadzie Ogierów

 

„Wieś w Pierwszej Stolicy Polski” - pod takim hasłem zorganizowano wydarzenie, odbywające się w niedzielę w Stadzie Ogierów przy ul. Kłeckoskiej.

Przez cały dzień na przybywających na rozległy teren "konnego kompleksu" przy ul. Kłeckoskiej czekało sporo atrakcji, przygotowanych przez organizatorów oraz zaproszonych partnerów. Stado Ogierów ugościło wszystkich w wiejskim motywie, jak najbardziej otwartym na wszystkich - przewidziano atrakcje dla najmłodszych, ale i dorosłych gości.

Wydarzenie, które zostało zorganizowane przez GRH Żydowo oraz liczne instytucje wspierające, mimo upalnej pogody przyciągnęło sporo zainteresowanych. Na nich czekał m.in. koncert orkiestry, pokazy zwierząt hodowlanych oraz sokolnika, przejazdy zaprzęgami, pokazy skoków, zaprezentowały się służby mundurowe oraz różne firmy. Nie zabrakło też oferty licznych kół gospodyń wiejskich, prezentujących swoje wyroby oraz produktów lokalnych wytwórców. Wydarzenie potrwa do niedzielnego popołudnia.

1 komentarz

  • Link do komentarza Anna niedziela, 19 czerwca 2022 13:20 napisane przez Anna

    Do tktoej godziny jest impreza ?

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane