Jesteś tutaj:Kultura MOK świętował Dzień Tańca
sobota, 30 kwietnia 2022 10:50

MOK świętował Dzień Tańca

 
MOK świętował Dzień Tańca zdjęcie nadesłane

Ponad 200 widzów i tancerzy zgromadziło się wczoraj na dziedzińcu Starego Ratusza, by wspólnie świętować Międzynarodowy Dzień Tańca. Miejski Ośrodek Kultury powrócił do organizacji imprezy po spowodowanej pandemią przerwie.

Wracając do sprawdzonej tradycji, sekcje taneczne MOK otworzyły obchody wykonując najpierw wspólnie układ do jednego utworu na płycie gnieźnieńskiego Rynku, a później udały się już na dziedziniec Starego Ratusza, gdzie kolejno prezentowały się zespoły zrzeszone w ośrodku oraz goście: przedstawiciele szkół tańca Euforia Dance Studio oraz Szymański Fitness, a także Sonia – młoda tancerka z Ukrainy.

Więcej zdjęć z imprezy obejrzeć można na oficjalnym profilu społecznościowym MOK: https://fb.com/MOKgniezno

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane