Jesteś tutaj:Kultura Koncert kolędowy orkiestry dętej
środa, 26 stycznia 2022 08:10

Koncert kolędowy orkiestry dętej

  mn

Serdecznie zapraszamy w najbliższą niedzielę do parafii bł. Michała Kozala w Gnieźnie, gdzie odbędzie się koncert Powiatowej Orkiestry Dętej.

Już 30 stycznia w kościele przy ul. Orzeszkowej, gdzie podczas mszy świętej odprawianej o godzinie 14.00 oprawę muzyczną zapewni Powiatowa Orkiestra Dęta.

Dodatkowo, po zakończeniu mszy, będzie można wysłuchać krótkiego koncertu kolęd w wykonaniu orkiestry, która na co dzień działa przy Centrum Kultury "Scena to dziwna". Wstęp na wydarzenie wolny. Zapraszamy.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane

Antyki022022