Jesteś tutaj:Kultura Ferie w CK eSTeDe - plan zajęć
sobota, 15 stycznia 2022 09:23

Ferie w CK eSTeDe - plan zajęć

 

Przez najbliższe dwa tygodnie CK eSTeDe zaprasza do udziału w zajęciach przygotowanych specjalnie na czas ferii.

Zajęcia, zaplanowane na czas przerwy zimowej, będą się odbywały w Centrum Kultury "Scena to dziwna" już od najbliższego poniedziałku 17 stycznia do 29 stycznia. W ramach tego przygotowano różne warsztaty i spotkania, nakierowane na różne grupy wiekowe i pod kątem różnych zainteresowań.

Na wszystkie zajęcia obowiązują zapisy telefoniczne pod numerem 61 424 07 72 lub mailowe – adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  W treści maila prosimy o podanie: imienia i nazwiska uczestnika, numeru telefonu, wieku uczestnika (dotyczy dzieci i młodzieży), nazwy warsztatów.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane