Jesteś tutaj:Kultura 120 lat Ekonomika w książce - spotkanie autorskie
środa, 08 grudnia 2021 09:41

120 lat Ekonomika w książce - spotkanie autorskie

  mn

Jeszcze dziś tj. 8 grudnia w Centrum Kultury "Scena To Dziwna" odbędzie się spotkanie z współautorką książki o 120 latach istnienia Zespołu Szkół Ekonomicznych.

Placówka przy ul. Chrobrego obchodziła swoje 120. rocznicę powstania tygodni temu, a z tej okazji stworzono publikację opowiadającą o bogatej historii szkoły. Jeszcze dziś w Centrum Kultury "Scena To Dziwna" (przy ulicy Roosevelta 42) o godzinie 16:00, odbędzie się spotkanie z Anną Kowszewicz, nauczycielką ZSE Gniezno oraz współautorką tej książki.

Na to spotkanie zaproszeni są uczniowie, absolwenci i sympatycy szkoły oraz wszyscy zainteresowani historią widzianą przez pryzmat 120 lat Ekonomika. Podczas spotkania będzie można zdobyć informacje jak powstawała książka, zakupić egzemplarz oraz otrzymać autograf..
 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane