Jesteś tutaj:Kultura Jarmark Bożonarodzeniowy już wystartował
poniedziałek, 06 grudnia 2021 12:34

Jarmark Bożonarodzeniowy już wystartował

 

Stoiska z różnymi pomysłami na świąteczny prezent lub dekorację w domu, a także produkty lokalne - między innymi to zagościło na tegorocznym Jarmarku Bożonarodzeniowym.

Tegoroczny jarmark odbywa się w nieco innej formule, goszcząc stoiska sprzedażowe na deptaku wzdłuż ul. Chrobrego, podczas gdy na Rynku pojawiły się różne atrakcje. Wśród tych ostatnich jest m.in. zjeżdżalnia, karuzela, autodrom (samochodziki) i loteria, których ustawianie zostało już zakończone i zostaną udostępnione w najbliższych godzinach.

Jednocześnie sam jarmark wystartował w poniedziałkowe południe i w kilkunastu stoiskach na wszystkich czekają różne wyroby rękodzielnicze i produkty lokalne, ale także zabawki, dekoracje na świąteczny stół oraz ciepły posiłek. Całość potrwa do niedzieli 12 grudnia włącznie według harmonogramu:

Poniedziałek – Czwartek: 12:00 – 19:00
Piątek – Sobota: 12:00 – 20:00
Niedziela 12:00 – 18:00 

 

1 komentarz

  • Link do komentarza licho nie śpi poniedziałek, 06 grudnia 2021 15:21 napisane przez licho nie śpi

    Kto dał prawo sprzedającym wystawiać dodatkowe stoły z towarem poza obrys straganu jarmarkowego. Czy tych sprzedawców - spryciarzy nie obowiązują przepisy przeciw pożarowe. Czy droga p.poż. nie powinna być cały czas przejezdna dla pojazdów gaśniczych Straży i ich drabiny ? Gdzie są Strażacy wyżsi rangą z tak zwanej prewencji ? Gdzie jest administrator całego jarmarku? Ukarać go mandatem to zacznie pilnować tych straganiarzy !

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane