Jesteś tutaj:Kultura Nabór statystów do filmu cały czas trwa
czwartek, 02 grudnia 2021 09:19

Nabór statystów do filmu cały czas trwa

 

Zainteresowani swoim udziałem w filmie, który osadzony będzie w realiach lat 80., cały czas mogą zgłaszać się do udziału w produkcji. Ma się ona ukazać w kinach w przyszłym roku.

Film fabularny, opowiadający o kradzieży dokonanej w katedrze w 1986 roku, będzie realizowany za kilka dni na terenie Gniezna. Kilka dni temu odbył się nabór w CK eSTeDe, podczas którego przyjmowano zgłoszenia chętnych do udziału w produkcji. Jak teraz informuje agencja, jest on cały czas kontynuowany w formie internetowej, a potrzeba jeszcze sporo statystów. 

Poszukiwani są statyści w każdym wieku (także dzieci), zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Film jest osadzony w latach 80. XX wieku, dlatego ogłoszenie skierowane jest do pań bez sztucznych rzęs i permanentnego makijażu oraz panów z włosami, najlepiej bez wygolonych boków. Każdy statysta może liczyć nastawkę 90 zł za każdy dzień zdjęciowy, płatne gotówką po planie.

Terminy nagrań: 9, 10, 11, 14, 15, 16, 17 i 18 grudnia br. Jeśli ktoś nie posiada doświadczenia - to nic. Na planie będą opiekunowie oraz asystenci reżysera, którzy dokładnie wyjaśnią rolę. Prosimy o wysyłanie zgłoszeń pod adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prawidłowe zgłoszenie powinno zawierać imię i nazwisko, wiek, numer telefonu, daty dyspozycyjności oraz 2 aktualne zdjęcia - portretowe i sylwetki. 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane