Jesteś tutaj:Kultura Nabór statystów do filmu
poniedziałek, 22 listopada 2021 10:10

Nabór statystów do filmu

  mn

Pod koniec listopada odbędzie się nabór statystów do filmu fabularnego, który będzie kręcony na terenie Gniezna. Chętni muszą spełnić określone warunki.

W dniach od 6 do 20 grudnia 2021 roku oraz od 24 do 30 stycznia 2022 roku na terenie Gniezna odbędą się zdjęcia do nowego filmu fabularnego. Z naszych informacji wynika iż nagrania będą kręcone w kilku lokalizacjach. Będzie to produkcja kinowa, osadzona w latach w 80. XX wieku. 

Już za tydzień tj. w niedzielę 28 listopada 2021 r. w godzinach od 13 do 20 w Centrum Kultury "Scena to dziwna" odbędzie nabór statystów. 

Organizatorom zależy, aby zgłosili się mieszkańcy w każdym wieku (od dzieci do starszych osób). Więcej informacji można uzyskać pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

1 komentarz

  • Link do komentarza Rafał Kałasz poniedziałek, 29 listopada 2021 22:55 napisane przez Rafał Kałasz

    Chciałbym wziąść udział w castingu do filmu i sprubowac swoich możliwości. Pozdrawiam

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane