Jesteś tutaj:Kultura Warsztatowo i rodzinnie w Starym Ratuszu
środa, 15 września 2021 13:26

Warsztatowo i rodzinnie w Starym Ratuszu

  mn
Warsztatowo i rodzinnie w Starym Ratuszu zdjęcie nadesłane

W najbliższą sobotę i niedzielę gnieźnianie mogą skorzystać z propozycji przygotowanych przez Miejski Ośrodek Kultury.

Listę weekendowych propozycji otwierają kolejne już warsztaty z cyklu „Zaplątani”. W sobotę, o godz. 10:00 dzieci spróbują uproszczonej formy tkactwa w kształcie koła. Z kolei o 12:00 rozpoczną się warsztaty dla „Zaplątanych mam”, które spróbują swoich sił w tworzeniu makramowych bombonierek. Miejsca na warsztaty można rezerwować mailowo pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W niedzielę, także w Starym Ratuszu, odbędą się dwa wydarzenia w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich. O godzinie 11:00, na dziedzińcu rozpocznie się spektakl dla dzieci pt. „Kosmiczni Turyści”, w wykonaniu poznańskiej grupy „Kulturka”. Godzinę później, o 12:00, „Labirynt”, czyli rodzinne zwiedzanie zakamarków Starego Ratusza, połączone z warsztatami odlewniczymi i innymi dodatkowymi atrakcjami. Zapisy na zwiedzanie prowadzone są mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane