Jesteś tutaj:Kultura Niedzielne popołudnie z muzyką taneczną w CK eSTeDe
piątek, 30 lipca 2021 09:41

Niedzielne popołudnie z muzyką taneczną w CK eSTeDe

  mn

Już 1 sierpnia o godzinie 18.00 zapraszamy do Ogrodu Centrum Kultury „Scena to dziwna” na „Niedzielne popołudnie z muzyką taneczną” – zagra zespół Quexons.

Będzie to już kolejna impreza z planowanego cyklu zabaw tanecznych w Ogrodzie eSTeDe. Zaproszeni są wszyscy miłośnicy muzyki biesiadno-rozrywkowej.

Tym razem muzyczną oprawę wydarzenia zapewni Zespół Quexons! Sami piszą o sobie: "Zapewniamy oprawę muzyczną na wesela, jubileusze, imprezy okolicznościowe, zabawy karnawałowe oraz festyny. Gramy aktualne hity oraz stare przeboje."

Podczas biesiady tanecznej w Ogrodzie eSTeDe, dostępne będzie stoisko z obsługą gastronomiczną Firmy „Karuś” – Tomasz Karski. Zapraszamy w godzinach 18.00 – 19.30 w niedzielę 1 sierpnia – wstęp wolny.
 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

m

Ostatnio dodane