Jesteś tutaj:Kultura Do góry nogami - porozmawiajmy o aktywności lokalnej w kulturze
wtorek, 19 stycznia 2021 08:39

Do góry nogami - porozmawiajmy o aktywności lokalnej w kulturze

  mn

Jakie są bolączki aktywności lokalnej w kulturze, ile udało się już wypracować dobrych praktyk, które z sukcesem zaistniały na gnieźnieńskim podwórku, na ile jesteśmy w stanie mobilizować się wzajemnie do działania i czy w ogóle kultura w Gnieźnie jest nam potrzebna?

Na te i inne pytania, będziemy szukać odpowiedzi podczas spotkania w formule online. Niezależnie od tego, czy obserwujesz to, co się dzieje w kulturze z nogami na stole, czy też stajesz na rękach, by móc ją tworzyć, zapraszamy do wzięcia udziału w dyskusji, która odbędzie się online na platformie google meet 29 stycznia o 20:00. Spotkanie będzie dostępne także na FB.

Poza gośćmi, których sylwetki będą na bieżąco przedstawiane, wypowiedzieć będzie mógł się każdy z uczestników spotkania. Dlatego też wszystkich zainteresowanych tematem prosimy o zapisy: https://forms.gle/fskdVRd7wq4u21yL9 bądź mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Szczegółowe informacje znajdują się również w wydarzeniu zaplanowanym na FB Starego Ratusza.

1 komentarz

  • Link do komentarza Moje imie to Covid-19 środa, 20 stycznia 2021 00:19 napisane przez Moje imie to Covid-19

    "Nie ma, nie ma, tu kultury, nie ma, nie ma, tu kultury...." parafrazując Zielone Żabki. MOK już od nastu lat nic ciekawego nie zorganizował. Reszko uciekł, także nie podejrzewam, aby w ESTEDE pojawiły się kiedykolwiek takie gwiazdy jak Martyna Jakubowicz. "Młyn" umarł, także już nigdy "Tabu" nie zagra w Gnieźnie. Pozostanie kicz na Placu Św. Wojciecha za grube pieniądze. I to tyle.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane