Jesteś tutaj:Kultura Zostań herosem niepodległości - konkurs
czwartek, 22 października 2020 12:50

Zostań herosem niepodległości - konkurs

  UM

Po raz trzeci Miasto Gniezno ma przyjemność zaprosić do udziału w konkursie „Zostań herosem Niepodległości”.

Podobnie jak w poprzednich edycjach, wydarzenie adresowane jest do przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych, w obu przypadkach zgłoszenia mogą napływać z placówek publicznych i niepublicznych działających na terenie Miasta Gniezna.

W związku z tym, że konkurs w poprzednich latach cieszył się sporym zainteresowaniem, organizatorom bardzo zależało, aby w ten nietypowy sposób ponownie upamiętnić ważne dla naszego narodu wydarzenie, jakim było odzyskanie Niepodległości.

Tegoroczna edycja organizowana jest w formie online. O zasadach udziału w konkursie przeczytacie w regulaminie, który znajduje się w załączniku poniżej. Zdjęcia można nadsyłać do 4 listopada 2020. Udanej zabawy w przygotowaniach do Narodowego Święta Niepodległości!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane