Jesteś tutaj:Kultura Finał Kalejdoskopu Talentów
wtorek, 20 października 2020 08:44

Finał Kalejdoskopu Talentów

  mnopr

Już w najbliższą sobotę w Miejskim Ośrodku Kultury odbędzie się finał dziewiątej edycji Kalejdoskopu Talentów.

24 października zapraszamy do Finału Kalejdoskopu Talentów z udziałem wszystkich wyróżnionych w przesłuchaniach, które odbyły się jakiś czas temu.

Tym razem Finał nie mógł się odbyć podczas corocznych Dni Gniezna, dlatego organizatorzy zaplanowali go w sali widowiskowej MOK-u. Finał Kalejdoskopu Talentów został podzielony na dwa etapy przesłuchań. Etap pierwszy rozpocznie się o godzinie 11.00 i obejmie uczestników w kategorii do 12 lat. Etap drugi rozpocznie się o godzinie 12.00 i dotyczy kategorii wiekowej powyżej 12 lat. Zapraszamy.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane