Jesteś tutaj:Kultura Retro na stacji kultura – familijna impreza plenerowa
wtorek, 22 września 2020 16:07

Retro na stacji kultura – familijna impreza plenerowa

  mn
Retro na stacji kultura – familijna impreza plenerowa zdjęcie nadesłane

Zapraszamy na wyjątkową imprezę plenerową w stylu retro, która odbędzie się w najbliższą niedzielę na stacji Gnieźnieńskiej Kolei Wąskotorowej.

27 września o godzinie 12.00 i 13.00 na terenie stacji GKW na małych i dużych uczestników imprezy czekać będą liczne zabawy i konkurencje z lat 20. i 30. minionego wieku, między innymi Serso, Ciupy, Krowa, Fruczka czy Czortek. Aktorzy Teatru Za Miastem zaprezentują 14 zasad podróżowania pociągiem, a nad przebiegiem wszystkich działań czuwać będzie naczelny Zawiadowca. Wszystkim wydarzeniom towarzyszyć będzie muzyka w wykonaniu mogileńskiego kwartetu jazzu tradycyjnego - Dixie Team.

Wstęp na imprezę wyłącznie po okazaniu bezpłatnych wejściówek, które można odbierać w tymczasowej siedzibie eSTeDe, ul. Wrzesińska 2 (Wąskotorówka).

Sympatyków kolejki zapraszamy również na ostatnie w tym roku przejazdy. Kolejka dwukrotnie wyruszy na trasę Gniezno Wąskotorowe – Jelonek – Gniezno Wąskotorowe, o godzinie 13.00 i 14.00. Bilety na przejazd kolejką będzie można zakupić w dniu imprezy u kierownika pociągu.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane