Jesteś tutaj:Kultura Na tropie wszystkiego, co niecodzienne - spotkanie z Filipem Falińskim
czwartek, 20 lutego 2020 12:13

Na tropie wszystkiego, co niecodzienne - spotkanie z Filipem Falińskim

 
Na tropie wszystkiego, co niecodzienne - spotkanie z Filipem Falińskim zdjęcie nadesłane

Zapraszamy na spotkanie z Filipem Falińskim, podróżnikiem, dziennikarzem i blogerem, który mimo młodego wieku odwiedził kilkadziesiąt  państw na świecie. 

Jak sam przyznaje podróżniczą pasją zaraziła go mama zabierając w dzieciństwie  na rodzinne, górskie  wyprawy. Jako gimnazjalista pojechał na szkolną wymianę do Australii, a na pierwszą samodzielną wyprawę na Syberię udał się jako dwudziestolatek. Od tego czasu, gdy tylko wraca z jednej podróży, już planuje następną. Jego ulubione miejsca na świecie to kraje Ameryki Południowej. Odwiedził pięć nieistniejących państw na mapie świata, był pojmany na froncie przez militarną bojówkę, ale najlepiej czuje się w opuszczonych miastach widmach. Uwielbia wyszukiwać i opisywać wszystko co niecodzienne. Prowadzi bloga  www.stacjafilipa.pl

Spotkanie organizuje Czytelnia na piętrze przy I LO wespół z Organizacją Turystyczną Szlak Piastowski i jest ono skierowane do młodzieży szkolnej, jednakże może w nim wziąć udział każdy zainteresowany. Odbędzie się ono w środę 26 lutego o godzinie 9:00 w Czytelni na piętrze.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane

Antyki022022