Jesteś tutaj:Kultura Podkoziołek z MOK-iem
czwartek, 13 lutego 2020 13:22

Podkoziołek z MOK-iem

  mnopr
Podkoziołek z MOK-iem zdjęcie nadesłane

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na "Zapusty", czyli podkoziołkową zabawę, gdzie muzyka, taniec i śpiew przeplatany będzie ludowymi konkursami związanymi z tradycyjnymi obrzędami.

Już w piątek 21 lutego w MOK-u w godzinach od 10 do 12 odbędą się Zapusty, do udziału w których zaproszeni są wszyscy zainteresowani mieszkańcy. 

Jednocześnie we wtorek 25 lutego o godzinie 11 MOK zaprasza do udziału w konkursie plastycznym ,,Koźla Głowa”. Zadaniem uczestników jest wykonanie głowy kozła lub przebrania za kozła i przyjście z nim na Deptak oraz wzięcie udziału w Podkoziołkowym Korowodzie, po którym na Zabawie Ludowej w Miejskim Ośrodku Kultury zostanie wyłoniony zwycięzca i nagrodzony Koszem Podkoziołkowych Smakołyków.

21 lutego br. o godz.10 na ZAPUSTY czyli Pokoziołkową Zabawę

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane