Jesteś tutaj:Kultura Dla Najmłodszych. Wszystkie ruchy dozwolone
czwartek, 16 stycznia 2020 08:14

Dla Najmłodszych. Wszystkie ruchy dozwolone

  mn
Dla Najmłodszych. Wszystkie ruchy dozwolone zdjęcie nadesłane

Zapraszamy na warsztaty muzyczne, skierowane do najmłodszych gnieźnian, które odbędą się w Starym Ratuszu w najbliższą niedzielę.

Muzyka świata to styczniowa, adresowana do najmłodszych Gnieźnian odsłona warsztatów. W niedzielę 19 stycznia Stary Ratusz zaprasza na zajęcia przepełnione tańcem, śpiewem i grą na instrumentach. Zaproszenie kierowane jest do rodzin z niemowlakami i dziećmi w wieku przedszkolnym. Godzina 11:00 adresowana jest do maluszków do 24 miesiąca życia, o 12:00 organizatorzy zapraszają maluchy w wieku 2-5 lat.

W trakcie niedzielnych zajęć maluchy i ich rodzice poznają muzykę z różnych stron świata (m. in. latynoską, kultury wschodu, afrykańską).

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane