Jesteś tutaj:Kultura Wzruszające jasełka w SP Milenium
poniedziałek, 13 stycznia 2020 12:37

Wzruszające jasełka w SP Milenium

  Artykuł sponsorowany
Wzruszające jasełka w SP Milenium zdjęcie nadesłane

Aniołowie, pasterze, Święta Rodzina z Dzieciątkiem, muzyka, taniec i śpiew. W grudniowy przedświąteczny wieczór Szkoła Podstawowa Milenium wypełniła się magią Bożego Narodzenia. Dzieci przygotowały nastrojowy świąteczny spektakl o cudzie narodzin Jezusa.

Jasełka to nie tylko wspaniała zabawa i poznawanie świątecznych tradycji. Spektakle są dla dzieci doskonałą okazją do ćwiczenia praktycznych umiejętności ważnych w dorosłym życiu - opanowywania stresu, wystąpień publicznych czy autoprezentacji. Nauka ról jest znakomitym treningiem pamięci. Dlatego tak ważne w edukacji najmłodszych jest regularne przygotowywanie szkolnych przedstawień, których w Szkole Podstawowej Milenium w Gnieźnie nie brakuje.

Jasełka przygotowały uczniowie klas 2A i 2B pod kierunkiem nauczycielek Agnieszki Kaczorowskiej i Katarzyny Zakrzewicz.

 

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Milenium funkcjonuje w Gnieźnie już od 10 lat. Mieści się przy ul. Okulickiego 3A, naprzeciwko stadionu żużlowego. Więcej na www.sp.milenium.edu.pl

Jasełka wystawiane są w SP Milenium co roku. Wszystkie przedstawienia zobaczyć można na stronie szkoły.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane