Jesteś tutaj:Kultura Tradycja w kuchni w Starym Ratuszu
środa, 11 grudnia 2019 08:02

Tradycja w kuchni w Starym Ratuszu

 
Tradycja w kuchni w Starym Ratuszu zdjęcie nadesłane

W najbliższy poniedziałek w Starym Ratuszu odbędzie się po raz pierwszy wyjątkowa inicjatywa, do której zaproszeni zostali lokalni kucharze.

Tym razem instytucja z ul. Chrobrego proponuje wydarzenie: „Tradycja w kuchni. Spotkanie połączone z degustacją potraw tradycyjnych”. Do udziału w niej zaproszono kilku kucharzy, którzy w poniedziałek 16 grudnia o godzinie 18:00 w sali na parterze zaprezentują mieszkańcom swoje umiejętności kulinarne.

- W grudniu nie tylko przybliżamy tradycję poprzez wiedzę czy muzykę, ale również i smaki. Chcemy w ten sposób przypomnieć mieszkańcom o tradycyjnych wigilijnych potrawach, a także pokazać im ciekawe kompozycje smakowe - informują organizatorzy. Każdy z uczestników będzie mógł spróbować potraw przygotowanych przez daną restaurację oraz zabrać ze sobą przepis i wykonać ją samodzielnie w domu. Wstęp wolny!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane