Jesteś tutaj:Kultura Ogień namalowany - koncert Natalii Przybysz w Młynie
sobota, 07 grudnia 2019 18:31

Ogień namalowany - koncert Natalii Przybysz w Młynie

 
Ogień namalowany - koncert Natalii Przybysz w Młynie fot. Rafał Wichniewicz

W piątkowy wieczór w najbardziej koncertowym miejscu w Gnieźnie odbył się długo oczekiwany występ polskiej wokalistki Natalii Przybysz.

Artystka przybyła do Pierwszej Stolicy Polski w ramach trasy koncertowej „Jak malować ogień”, podczas której promuje swój piąty solowy album o tym samym tytule. O tym, jak bardzo oczekiwana była jej wizyta na gościnnych deskach klubu z ul. Roosevelta świadczy fakt, że bilety rozeszły się w bardzo krótkim czasie na kilka tygodni przed planowanym występem. 

Zanim artystka zaprezentowała się przed gnieźnieńską publicznością, na scenie zaprezentował się młody duet Youth Novels. Tworzący w nurcie indie-pop i szeroko rozumianej alternatywy zespół rodem z Wągrowca, wprowadził wszystkich w klimat wieczoru prezentując kilka utworów ze swojego dotychczasowego dorobku.

Tuż po nich przed wszystkimi zaprezentowała się gwiazda wieczoru - Natalia Przybysz, która wraz z zespołem rozpoczęła swój występ od utworów pochodzących z najnowszego albumu - "Ogień", "Po naszej stronie", czy wyjątkowo udanego coveru Maanam "Krakowski spleen", a później m.in. "Wyspa" czy "Cienie", tylko pod koniec pozwalając na nieco "odejścia" od tematu, prezentując starsze kawałki jak "Światło nocne" czy "Miód".

3 komentarzy

  • Link do komentarza a1rh poniedziałek, 09 grudnia 2019 11:28 napisane przez a1rh

    Mogła wygłosić wykład jak abortować dziecko z powodu małego metrażu.

  • Link do komentarza czytelnik poniedziałek, 09 grudnia 2019 10:21 napisane przez czytelnik

    Natalia Przybysz przyznała, że dokonała aborcji za granicą ponieważ nie chciała mieć dziecka. Oceniła, że nie ma odpowiednich warunków mieszkaniowych, by móc wychowywać dziecko.

  • Link do komentarza Fetplus niedziela, 08 grudnia 2019 16:20 napisane przez Fetplus

    To ta co zabiła własne dziecko ?

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane