Jesteś tutaj:Kultura Fotograficzny Młyn w Starym Ratuszu
czwartek, 10 października 2019 08:35

Fotograficzny Młyn w Starym Ratuszu

 

Środa upłynęła pod znakiem fotografii - w Starym Ratuszu zainteresowanym gościom zaprezentowała inicjatywa fotograficzna, która jakiś czas temu zawiązała się w Grodzie Lecha. 

Fotograficzny Młyn powstał trzy lata temu jako nieformalne towarzystwo, zrzeszające lokalnych fotografików. W minioną środę w Starym Ratuszu w różnorodny sposób opowiedzieli o swojej pasji, zachęcając do pytań, dyskusji i rozmów na temat technik wykonywania zdjęć.

W trakcie wydarzenia planowanego odbywała się m.in. sesja fotograficzna, prelekcje na temat sposobów wykonywania zdjęć, warsztaty oraz wystawa zdjęć członków grupy. Podczas spotkania można było także zasięgnąć porad związanych z właściwym wykorzystaniem sprzętu fotograficznego, a także poznać technikę pracy z dronem czy też cofnąć się w czasie do okresu wykonywania zdjęć przy użyciu aparatów analogowych. 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane