Jesteś tutaj:Kultura W obiektywie przyrodnika - zaproszenie na wernisaż wystawy fotografii
sobota, 05 października 2019 09:07

W obiektywie przyrodnika - zaproszenie na wernisaż wystawy fotografii

 
W obiektywie przyrodnika - zaproszenie na wernisaż wystawy fotografii fot. Rafał Wichniewicz

Już pod koniec października w Czytelni na piętrze działającej w I Liceum Ogólnokształcącym zaprezentowana zostanie wystawa zdjęć autorstwa Przemysława Degórskiego. 

"W obiektywie przyrodnika" - takie będzie hasło przewodnie wystawy zdjęć, które zostaną zaprezentowane w piątek 25 października o godzinie 18. Składać się ona będzie z kilkudziesięciu zdjęć, które będą efektem przyrodniczej pasji Przemysława Degórskiego.

- Będzie to kilkadziesiąt fotografii przyrody - pokłosie wędrówek artysty po powiecie gnieźnieńskim. Będzie to też wystawa pokazująca, że prawdziwe cuda natury można znaleźć tuż za progiem. Warunek jest jeden - trzeba posiadać wrażliwość, wiedzę przyrodnika i kunszt przyrodniczy - przekazała Joanna Gronikowska

Przemysław Degórski jest znanym w środowisku fotografów (nie tylko lokalnych) jako osoba rzadko rozstająca się z aparatem, szczególnie na łonie natury. Należy m.in. do Związku Polskich Fotografów Przyrody w okręgu wielkopolskim, a ponadto prowadzi warsztaty fotograficzne oraz bierze udział w wielu projektach o tematyce związanej z naturą. Na swoim koncie ma wiele nagród w konkursach oraz wystaw indywidualnych oraz zbiorowych. Zapraszamy!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane