Jesteś tutaj:Kultura Kolejny Moktoberfest za nami
niedziela, 15 września 2019 11:02

Kolejny Moktoberfest za nami

 
Kolejny Moktoberfest za nami fot. Rafał Wichniewicz

W sobotnie popołudnie na ul. Łubieńskiego odbyła się kolejna edycja corocznej imprezy Miejskiego Ośrodka Kultury. W jej trakcie trwały prezentacje działających w instytucji sekcji.

Moktoberfest, który już na stałe wpisał się w kalendarz wydarzeń ośrodka, także i tym razem był okazją do przedstawienia oferty na kolejny sezon. Tym razem MOK jednak informował, że w związku z remontem ośrodka zajęcia odbywać się będą przede wszystkim w Starym Ratuszu, jednakże dodatkowych informacji można uzyskać w siedzibie placówki przy ul. Łubieńskiego. Tymczasem przez kilka godzin na scenie zaprezentowały się sekcje taneczne, wokalne, a także pracownie MOK-u. Po wszystkim pojawiła się góralska Kapela Zbójnicy, która zaprezentowała góralskie tańce, anegdoty, nauczała gwary oraz tańca zbójnickiego. 

 

5 komentarzy

 • Link do komentarza Genek poniedziałek, 16 września 2019 13:28 napisane przez Genek

  Kochani, przecież w tym magistracie nie ma kto myśleć. Papugowanie imprezy niemieckiej nie związanej z gnieźnieńska tradycją to tak, jak rozmieszczenie po ulicach Gniezna królików nie związanych ani z historią, ani z królami. Ośmieszacie się z tymi waszymi pomysłami coraz bardziej !

 • Link do komentarza kropka niedziela, 15 września 2019 20:26 napisane przez kropka

  Imprezę oceniam na 2 z minusem. Proponuję z niej na stałe zrezygnować. Bawarskie święto piwa, nie dla Gniezna.

 • Link do komentarza pitupitu niedziela, 15 września 2019 16:49 napisane przez pitupitu

  Ciekawe dla kogo była ta impreza?

 • Link do komentarza EagleEye niedziela, 15 września 2019 15:16 napisane przez EagleEye

  @Walter 54 jeżeli tak było no to dla mnie "skandal". Nie byłem bo nic interesującego nie było. Znam osobę która była pomysłodawcą tej imprezy i powiem tak nie chce nawet na jej temat rozmawiać.

  Cóż wczorajsza impreza była wydaje mi się ostatnia pod tą nazwą. Pozdrawiam organizatorów

 • Link do komentarza Walter 54 niedziela, 15 września 2019 11:26 napisane przez Walter 54

  To był chyba jakiś kolejny przekręt. Dmuchańce tylko dla dzieci z Jeremiasa, wstęp na zielone zaplecze tylko dla jeremiasa więc nie wiem co to miało być impreza firmowa zakładu pracy czy impreza miejską? Wytłumacz dziecku że nie może wejść na zamek dmuchany bo to jest dla innych dzieci. Bez sensu takie coś. Ale niedługo zacznie się przebudowa więc jeśli będzie jak z std to żadnej kultury już nie będzie w Gnieźnie.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane