Jesteś tutaj:Kultura Wynajem świetlic w Gminie Gniezno - ruszyła strona internetowa
piątek, 23 sierpnia 2019 12:00

Wynajem świetlic w Gminie Gniezno - ruszyła strona internetowa

  mn
Wynajem świetlic w Gminie Gniezno - ruszyła strona internetowa zdjęcie nadesłane

Ruszyła strona internetowa poświęcona wynajmowi świetlic wiejskich w Gminie Gniezno - jest ich aż 17 i można je wykorzystywać do organizacji różnych spotkań, imprez czy innych wydarzeń.

Pod adresem http://swietlicegminagniezno.idsl.pl zainteresowani zorganizowaniem rodzinnych uroczystości mieszkańcy znajdą m.in. cennik, zdjęcia z wnętrz oraz kontakt do opiekunów poszczególnych budynków.

Koszt wynajmu świetlicy waha się od 250,00 do 900,00 złotych za organizację wydarzenia. Niższe, niż dotąd ceny są wynikiem wprowadzonego w kwietniu nowego regulaminu wynajmu świetlic wiejskich, który zaproponowała wójt Gminy Gniezno Maria Suplicka.

W Gminie Gniezno działa obecnie 17 świetlic, w których organizowane są m.in. spotkania kół gospodyń wiejskich, mieszkańców z przedstawicielami agencji rolnych czy też na stałe już wpisane w kalendarz wydarzenia kulturalno-społeczne.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane