Wydrukuj tę stronę
poniedziałek, 19 sierpnia 2019 13:06

Po latach powracają imprezy w „Gewercie”!

 
Po latach powracają imprezy w „Gewercie”! zdjęcie nadesłane

Już za kilka tygodni, po wielu latach przerwy, do Gniezna powróci lokal, który swojego czasu był ikoną na dyskotekowej mapie regionu. 

Wszystko to za sprawą nowej inicjatywy, która już wkrótce ruszy w klubie przy ul. Paczkowskiego. Jak zapowiadają organizatorzy, będzie to powrót do tego, z czego prawie dwie dekady temu słynął Hotel Gewert - dobrej zabawy przy równie dobrej muzyce. Nie ukrywają jednak, że lata 90., na które przypadał okres świetności klubu, bezpowrotnie minęły.

Reaktywujemy klub, który całe lata pulsował na mapie miasta. Wzywamy duchy tego klubu. Te antresole. Bary. Parkiet. Światła i lasery. Stawiamy czoło legendzie. Łączymy pokolenia. EKG wariuje. Tętno znowu bije. Weterani tamtego czasu i ci, którzy smaku „Gewerta” nie zdołali liznąć – przyjmijcie krótki komunikat: Ten czas jest właśnie teraz! - informują organizatorzy. Jak zapowiadają, rozpoczyna się sezon imprez, które będą kontynuowane dwa lub trzy razy w miesiącu aż do kwietnia. Ktokolwiek kilka lat temu brał udział w inicjatywie Dancing Europejska, będzie wiedział o jakie imprezy chodzi.

Pierwsza edycja "Gewert, come back", inaugurująca projekt, odbędzie się już w sobotę 7 września. Start o godzinie 21:00 - wstęp tylko dla osób pełnoletnich. Tego wieczoru zagrają: Matt Bogucki, Tony Handle, Nazareth DVJ i Dubsmash.

 

Uwaga - liczba miejsc ograniczona! Bilety w przedsprzedaży 15 zł, a w dniu imprezy 20 zł. VIP miejsca siedzące + osobny bar - 30 zł (tylko przedsprzedaż).

Bilety dostępne są:
- sieć sklepów Empik (podaj nazwę imprezy przy kasie)
- online na going.pl - link: https://going.pl/gewert-comeback
- u organizatorów pod nr 889 798 886

Zobacz też: Wydarzenie na Facebook'u. Pełen harmonogram planowanych imprez dostępny jest poniżej.

Galeria

3 komentarzy